دومین نشست بین الملی بازیافت پلاستیک های کشاورزی

دومین نشست بین الملی بازیافت پلاستیک های کشاورزی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سازمان بازیافت و بازسازی پلاستیک در اروپا (EPRO) همراه شرکت جمع آوری بازمانده های تولیدات پلاستیکی خطرناك (RIGK) ميزبان کنفرانس بازیافت فیلم های کشاورزی هستند. اين دو نهاد اروپايي دومين نشست جهاني خود را با موضوع "پلاستیک های کشاورزی و ظرفیت بازیافتی آنها" برگزار می کنند .

این رویدا قرار است که در تاریخ 26 تا 28 آوريل 2017 در هتل دورینت پالاس شهر Hesse در ايالت "ويسبادن" آلمان شکل بگیرد. نحوه ی برگزاری این کنفرانس بین المللي مشابه  سال 2015 می باشد  که در آن 120 نفر حاضر در جلسه در باره ی بازیافت فیلم هاي کشاورزی  به بحث و گفتگو و تبادل نظر نشستند .

این کنفرانس برآن است که درباره ی ساز و کار و ابتکارات بازیافت پلاستیک های کشاورزی  اطلاعاتی را در اختیار حاضرین قرار دهد ، لازم به ذکر است که این نشست از لحاظ زمانی با نمایش محصولات و خدمات تازه در بخش بازیافت و پسماندها مقارن است .

در این نشست پرفسور "هلموت ماعور" از کمیسیون اروپا به ارائه سخنرانی خود می پردازد و همزمان با پذیرایی عصرانه، فیلم فاخر گل رز براي حاضران نمایش داده خواهد شد . "جان باعر" ازشرکت جمع اوری تولیدات پلاستیکی خطرناک  در اين رابطه گفته است: "افزایش تقاضای مواد غذایی  در بین جمعیت جهان این نوید را می دهد که ما همیشه می بایست تاثیر و کارامدی تولیدات گیاهی  و دامی را افزایش دهیم . تولیدات پلاستیکي مثل فیلم های کشاورزی ، توري هاي مشبك، الیاف ، سیستم ابیار ي،  بسته بندی محصولات گیاهی به منظور محافظت از انها ، بارور کردن خاك و بهداشت محصولات، از موضوعات ارزنده ای هستند که باید در اینجا مورد بحث و برسی قرار گیرند . همه  باید تا جابی که می شود  و می توانند شرایط را برای بازیافت پلاستیک های کشاورزی فراهم کنند، و بتوانند  ظرفیت هایی را برای استفاده دوباره  و بازیابی این مواد را محیا سازند، دهمين نشست ما بررسي و بکارگیری راه حل  ها خواهد بود و سعی می کنیم  که در این نشست با ارائه پبشنهاد ها و نظراتی این طرح ها را به مرحله اجرا برسانیم ".

این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار می شود و اصل خبر آن در سايت جهاني "پليمر مديا" در آدرس زير منتشر شده است.

http://pimi.ir/rigk-and-epro-to-host-agri-film-recycling-conference

برگردان : امید امیدی

دسته: خبر