ماهنامه "صنایع پلاستیک" و پورتال "پلیمر مدیا" حامیان رسانه ای "اصفهان پلاست"

ماهنامه "صنایع پلاستیک" و پورتال "پلیمر مدیا" حامیان رسانه ای "اصفهان پلاست"

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت " متحدان آریا " با ارسال نمابری، به ماهنامه صنایع پلاستیک و سایت جهانی پلیمر مدیا، ضمن اعلان برگزاری نمایشگاه اصفهان پلاست و زمان برگزاری آن از مجموعه ی جراید و رسانه های حقیقی و مجازیِ ذیل مدیریت و نام آقای ساعت نیا خواسته است تا بعنوان حامی یازدهمین دوره ی نمایشگاه اصفهان پلاست با شرکت متحدان آریا، جهت برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه همکاری نمایند.لازم به ذکر است که ماهنامه صنایع پلاستیک و شخص مهندس ساعت نیا، از اولین دوره ی برگزاری این نمایشگاه از جمله ی حامیان جدی این نمایشگاه بوده اند.

 

متن نامه خطاب به مدیر مسئول ماهنامه و جناب آقای ساعت نیا به شرح زیر است : 

با احترام؛ 

به استحضار می رساند،شرکت "متحدان آریا " با همکاری شرکت نمایشگاه های بین مللی استان اصفهان و کلیه انجمن ها و تشکل های مربوطه در نظر دارند " یازدهمین نمایشگاه بین مللی اصفهان پلاست " را از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور سال آینده در محل نمایشگاههای بین مللی اصفهان برگزار نمایند.

با عنایت به اهمیت انعکاس و ضرورت اطلاع رسانی این رویداد در سطح داخلی و بین مللی ستاد برگزاری نمایشگاه علاقه مند است در راستای اطلاع رسانی هر چه بهتر این نمایشگاه از همکاری آن مجموعه بعنوان حامی رسانه ای بهره مند گردد.

مزید امتتان خواهد بود در صورت تمایل، مراتب آمادگی از طریق شماره ی نمابر 22240012-021 بصورت مکتوب به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال گردد .

علی شالباف مدیر برگزاری نمایشگاه 

دسته: خبر