جای نگرانی نیست؛ همه می توانند در نمایشگاه شرکت کنند

جای نگرانی نیست؛ همه می توانند در نمایشگاه شرکت کنند

ب

براساس آخرین اطلاع دریافتی از مدیریت نهمین نمایشگاه ایران پلاست ثبت نام متقاضیان سالن 35 که به  مواد اولیه اختصاصیافته، از فردا یکشنبه یکم تیر از ساعت 11 صبح  آغاز خواهد شد.

 

 متقاضیان می توانند با نام کاربری و رمز ورود به سایت نمایشگاه مراجعه کرده و جانمایی غرفه خود را انجام دهند. همچنین به اطلاع می رساند که به دلیل زیادتر بودن متقاضی در بخشمواد اولیه، مدیریت نمایشگاه (آقای هادی زنوزی اصل) قول داده است که حداکثر تلاش خود را برای ایجان این امکان برای سایر متقاضیان به کار بندد. به گفته ایشان، خوشبختانه به دلیل نبودن نمایشگاه موازی در زمان برگزاری "نهمین ایران پلاست" (بر خلاف دوره قبل)، تعدادی از دیگر سالن های نمایشگاه نیز می تواند در اختیار "ایران پلاست" قرارگیرد

 

در عین حال ثبت نام برای سالن های خلیج فارس و 40A روز سه شنبه به همین صورت آغاز خواهد شد و در این مورد لازم به توضیح است که ثبت نام و جانمايي قطعي گروه محصولات ، مربوط به سالنهاي خليج فارس (٢ سالن)، ميلاد (٢ سالن ) و ٤٠ B است و تعداد غرفه هاي موجود در اين ٥ سالن از ميزان تقاضاي ثبت شده در پيش ثبت نام بيشتر است، بنابراين شركت ها به راحتي مي توانند نسبت به جانمايي اقدام نمايند . ضمنا به متقاضيان غرفه هاي بزرگتر در گروه محصولات توصيه مي شود در دقايق ابتدايي فضاهاي موجود در سالن ميلاد را - كه عمدتا بزرگتر هستند - در اولويت جانمايي قرار دهند و بلافاصله فرايند ثبت نام را كامل كنند .

 

 

 در همین رابطه سایت رسمی نمایشگاه ایران پلاست یک دستورعمل راهنمایی را برای جانمایی غرفه ها منتشر کرده، که علاقمندان می توانند با کلیک "اینجا" به همان صفحه هدایت شوند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

________

____________________

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers