انحصار انتشار کتاب و CD نمایشگاه به ماهنامه صنایع پلاستیک واگذار شد

انحصار انتشار کتاب و CD نمایشگاه به ماهنامه صنایع پلاستیک واگذار شد

انحصار انتشار کتاب و CD نمایشگاه به ماهنامه صنایع پلاستیک واگذار شد

1393/02/06
 

پس از انتخاب و انتصاب ریاست روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی (آقای هادی زنوزی اصل) به عنوان مدیریت ارشد نهمین نمایشگاه ایران پلاست که از سوم تا هفتم مهرماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌مللی تهران برگزار خواهد شد، تلاش های ایشان برای هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه آغاز شد.

مدیر نهمین نمایشگاه ایران پلاست از تجربه ای غنی در انواع مدیریت هایی از این دست برخوردار است و در عین حال تخصصی قابل توجه در تقسیم کارها دارد. دعوت از آقای مهندس چنگیز حزین و سرکار خانم شهلا کمیلی که با برخورداری از یک تیم هماهنگ، چهار دوره نخست ایران پلاست را به بهترین شکل برگزار کرده و به سرعت آن را به یک نمایشگاه معتبر بین مللی تبدیل کردند، یکی از اقدامات مهم آقای هادی زنوزی اصل بود.

در همین رابطه، و از زمان انتصاب ایشان بحث انتشار کتاب نمایشگاه یکی از موضوعات داغ بود، که به هر روی و با بررسی های متعدد ایشان و مشاورینشان تصمیم بر این شد که انتشار کتاب رسمی نهمین نمایشگاه ایران پلاست (کاتالوگ رسمی) به عهده ماهنامه صنایع پلاستیک گذاشته شود. تا جایی که اطلاع داریم، قرارداد انتشار کتاب و CD نهمین نمایشگاه ایران پلاست در روز پنچشنبه میان مدیران مدیر نمایشگاه ایران پلاست و مدیریت ماهنامه صنایع پلاستیک به امضاء رسیده و فعالیت‌های رسمی برای انتشار این کتاب از همین امروز آغاز خواهد شد.

مدیر ماهنامه طی یکی تماس تلفنی به تهیه کننده این خبر اطلاع داده است که:"حال که این قرارداد پس از مدتها مذاکره به امضاء رسیده، به منظور از بین بردن تمام شبهات، طرحی را در دست دارد تا در صورت تمایل، آن تعداد از تشکل‌هایی را که مایلند در تولید این کتاب به صورت هرچه نفیس تر از تمامی سال‌های گذشته نقش داشته باشند، به همکاری دعوت نموده و آنان را در درآمدهای احتمالی این کتاب سهیم نماید."

مهندس ساعت نیا در رابطه با این طرح توضیحی نداده است.
تصویر نخستین صفحه روزنامه ویژه هفتمین دوره ایران پلاست را که توسط ماهنامه صنایع پلاستیک و به صورت روزنامه واقعی منتشر می شد نمایش می دهد. تصویر پیوست هم مربوط به تقدیم لوح قدردانی مدیر و کارکنان ماهنامه صنایع از آقای مهندس نعمت زاده (بنیانگزار ایران پلاست) است. 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (I~.jpg)I~.jpg 117 kB

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

________

____________________

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers