عمان پلاست 2017 در نوروز 1396

عمان پلاست 2017 در نوروز 1396

عمان پلاست 2017

 

چهارمین دوره ی نمایشگاه بین مللی «Oman Plast  » رویدادی سه روزه است که از تاریخ 21 لغایت 23 ماه مارچ سال آتی میلادی – سال 2017  میلادی – مقارن با اول تا سوم فروردین ماه در "مرکز نمایشگاهی بین المللی عمان " ، واقع در مسقط پایتخت این سلطان نشین برگزار می گردد . 

این نمایشگاه در زمینه های پلاستیک ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، چاپ و بسته بندی به فعالیت می پردازد . در عمان پلاست 2017 ، بازدیدکنندگان می توانند از آخرین تکنولوژی ها و نو آوری ها که در عرصه های مذکور ، به نمایش عموم گذاشته می شود ، دیدن فرمایند . 

از آنجا که یکی از اهم اهداف نمایشگاه بین مللی " عمان پلاست " توسعه ی دامنه ی کاری تمام غرفه گذاران مشارکت کننده در نمایشگاه است ، برگزار کنندگان تمام مساعی خود را به کار بسته اند که فرصت منحصر به فردی برای فعالان ، صنعتگران و بازرگانان در تمامی عرصه ها فراهم گردد تا در فضایی مناسب به تبادل اطلاعات و دانش پرداخته و برای ساماندهی همکاری ها و انعقاد قراردادهای جدید با شرکای منطقه ای و بین مللی نوین اقدام نمایند . 

همچنین در راستای توسعه ی دامنه ی کاری غرفه گذاران ، "عمان پلاست " بستر مناسبی را برای خریداران آینده نگر تولیدات و خدمات فراهم می آورد تا به تناسب نیاز خود روابطتشان را  با غرفه گذاران ایجاد کرده و یا توسعه دهند و شبکه های کاری خود را مدیریت نمایند . 

برگزار کنندگان نمایشگاه بین مللی " عمان پلاست " بر این اعتقادند که این رویداد ، یکی از بهترین روشهایِ معرفی آخرین پیشرفتها و دستاوردها در صنایع پلاستیک ، لاستیک ، شیمیایی ، چاپ و بسته بندی به مخاطبان آگاه می باشد و نهایتاً موجبات ترقی تکنولوژیک و توسعه ی اقتصادی منطقه خلیج فارس می گردد .  

با توجه به روابط حسنه ی میان دول ایران و سلطان نشین عمان و تقویت این روابط در جریان مذاکرات هسته ای و پس از آن و نیز افق تجاری رو به گسترش دو کشور و از سوی دیگر ، زمان مناسب برگزاری این نمایشگاه (تعطیلات نوروز جمشیدی) ، " عمان پلاست "  فرصت مناسبی برای شرکتهایِ ایرانی است که بازار نسبتاً بکر این کشور ( به نسبت بازارهای سایر امیرنشینان حاشیه جنوبی خلیج پارس ) را شناسایی و در صورت امکان احتیاجات آنرا در حوزه های گوناگون تامین نمایند . 

شرکت Silver Star Corporation L.L.C بعنوان برگزار کننده ی 2017Oman Plast  ؛ اجرای این نمایشگاه را بر عهده دارد و برای تماس با این شرکت می توانید با پست الکترونیکی contact@silverstaroman.com تماس حاصل نمایید . 

 

دسته: پر بازدید

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers