افتتاح نخستین پژوهشکده مهندسی بافت در بایوپلیمرها در واحد تهران مرکزی

افتتاح نخستین پژوهشکده مهندسی بافت در بایوپلیمرها در واحد تهران مرکزی

به گزارش همکاران ماهنامه صنایع پلاستیک مستقر در محل، بزرگترین گردهمایی بین‌المللی دانشمندان و دانش‌پژوهان پلیمر کشور با همکاری پژوهشگاه پلیمر و دانشگاه آزاد اسلامی در این دانشگاه گشایش یافت. 

بر اساس گزارش ها، دکتر نکومنش، رییس پژوهشگاه پلیمر در این همایش که با حضور دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ضمن تشکر از تمامی شخصیت‌های علمی، دانش‌پژوهان و دانشمندان و همچنین قدردانی از دانشگاه آزاد به عنوان مجری و برگزارکننده این سمینار، گفت: کار کارشناسی بر روی تمامی مقالات که از دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمی به دبیرخانه این سمینار ارسال شده است، صورت گرفته و تمامی مراحل داوری و پذیرش به صورت علمی انجام شده است.

دبیر علمی این سمینار با اشاره به روند چگونگی داوری و انتخاب مقالات اظهار کرد: کار ارزیابی و بررسی مقالات توسط یک گروه داوری قوی صورت گرفته که اکثر مقالات شایسته ارائه به صورت شفاهی و پوستر بوده‌اند.

ارائه 648 مقاله در دوازدهمین سمینار بین‌المللی علوم و تکنولوژی پلیمر

نکومنش خاطرنشان کرد: از 742 مقاله ارائه شده به دبیرخانه سمینار، 58 مقاله رد شد و 684 مقاله پذیرفته شدند که از میان آن‌ها 133 مقاله به صورت شفاهی و 551 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شود، همچنین 14 نفر به عنوان سخنران اصلی در سمینار حضور دارند.

همچنین دکتر شمس، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و رییس سابق واحد تهران جنوب در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری این همایش بین‌المللی، برپایی آن از سوی این واحد دانشگاهی را خواستار شد و افزود: واحد تهران جنوب به عنوان قطب فنی در دانشگاه آزاد اسلامی، اولین دانشگاهی است که رشته و گرایش پلیمر را ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم در استان تهران با توسعه بایوپلیمرها، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پلیمر را راه‌اندازی کنیم که امیدوارم به زودی شاهد افتتاح اولین پژوهشکده مهندسی بافت در بایوپلیمرها در واحد تهران مرکزی باشیم. بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دوازدهمین سمینار بین‌المللی علوم و تکنولوِژی پلیمر (ISPST) با مشارکت انجمن علمی و پلیمر ایران و بزرگترین دانشگاه‌های ایران نظیر دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، تربیت مدرس، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در محل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

دسته: پر بازدید

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers