برنامه زمان بندی نخستین کنفرانس بین المللی "تولیدات یکبار مصرف و فوم" منتشر شد

برنامه زمان بندی نخستین کنفرانس بین المللی "تولیدات یکبار مصرف و فوم" منتشر شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با اتمام زمان پایان داوری مقالات دریافتی برای نخستین کنفرانس بین المللی "تولیدات یکبار مصرف و فوم" در کمیته ای راهبردی به سرپرستی دکتر سهیل سمیعی و نقش "ایجاد ارتباطات" توسط چهره ای نام آشنا، برنامه زمان بندی این کنفرانس تدوین، منتشر و برای رسانه ها ارسال شد.

بر اساس این برنامه جمعا 15 نفر طی 17 سخنرانی نسبت به ارایه آخرین دستاوردهای صنعت تولید ظروف یکبار مصرف و به ویژه واقعیت "پلیمرهای سبز" (به اصطلاح گیاهی) اقدام خواهند کرد.

در این همایش همچنین برای نخستین بار در ایران نسبت به معرفی مواد واقعی با پایه طبیعی اقدام خواهد شد. این مواد که در واحد تحقیقات شرکت اتریشی "Chemiekas" با همکاری یک واحد کامپاند ساز ایرانی فرموله و ساخته شده است، بازهم برای نخستین بار در ایران و در رمان برگزاری این کنفرانس رونمایی و معرفی خواهد شد.

برگزار کننده این همایش شرکت "همایش سازان امروز" است که در ایران از شهرت کافی برای برگزاری کنفرانس ها و همایش هایی نظیر "IPF" برخوردار است. این کنفرانس که با تایید انجمن ظروف یکبار مصرف شکل گرفته و برنامه های آن با یک هدف گذاری معین از دوسال قبل پیگیری شده است، با همکاری چند جانبه سایت جهانی "پلیمر مدیا" با انبوهی از حجم تبلغاتی که موجب اقبال بسیاری از شرکت های غیر ایرانی در این همایش برای دومین دوره آن مواجه شده، صورت پذیرفته است.

مهندس ساعت نیا برای این کنفرانس دو مقاله ارایه کرده بود که با موافقت خودشان یکی ز این دو مقاه عرضه خواهد شد، زیرا به دلیل تعداد قابل توجه مقالات دریافتی ایشان ترجیح داد که صرفا در ارتباط با "ضرورت استفاده از ظروف کار مصرف به منظور حفاظت از محیط زیست" سخن بگوید. افزایش استفاده از ظروف یکبار مصرف؛ افزایش زندگی، و بهبود محیط زیست؛ عنوان یکی از دو سخترانی جنجالی دکتر احمد علی ساعت نیا در این کنفرانس است. بر اساس جکیده مقاله دریافتی از این سخنران، وی با محاسبات دقیق ثابت کرده است که با توسعه فرهنگ استفاده از ظروف یکبار مصرف و توسعه تولیدات ظروف شیک و میهمان پسند یکبار مصرف، به ازای هر میهمانی 100-150 لیتر آب، نیم لیتر مایع ظرفشویی، 18-25 کیلووات برق کشور صرفه جویی شده و از آلودگی منابع زیر زمینی و ورود مواد شیمیایی به بستر خاک جلوگیری خواهد شد. لینک وبسایت کنفرانس برای ثبت نام اینست:

http://bdpiran.com/

فایل مربوط به برنامه زمان بندی برای اطلاع خوانندگان و احتمالا علاقه آنان به حضور در این کنفرانس ضمیمه است.

فراخوان ارایه مقاله برای نخستین کنفرانس بین المللی ظروف یکبار مصرف در ایران

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (B~.pdf)ُBDP Iran Conference Scheduleبرنامه زمان بندی کنفرانس "تولیدات یکبار مصرف و فوم"313 kB

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers