سرانه هزینه حضور در ایران پلاست هر روز به بهانه ای افزایش می یابد

سرانه هزینه حضور در ایران پلاست هر روز به بهانه ای افزایش می یابد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با صدور اطلاعیه ای جدید از سوی ستاد خبری ایران پلاست، مشارکت کنندگان در نمایشگاه موظف شده اند در یک بازه زمانی مشخص جهت دریافت مجوز غرفه سازی مراجعه نمایند و همراه با مدارک اعلام شده مبلغ 2 میلیون ریال هم بابت هزینه برق بپردازند.

این رویه های اهانت آمیز برای غرفه گزاران ایرانی متاسفانه به دلیل عدم همدلی اهل صنعت و بیخالی مدیران تشکل ها به ویژه "تشکل ملی" نسبت به این اهانت ها و پیشداوری های مجرمانه (فقط برای غرفه گزاران ایرانی) در سال جاری رو به افزایش است و هر روز به بهانه ای درخواست مدرک و یا سندی تعهدآور می شود.

دستور امروز برای پرداخت رقم علی الحساب هزینه برق به دفتر فنی که یک شرکت خصوصی است و در پایان نمایشگاه اگر نخواهد این پول را بازگرداند و یا خدای ناکرده شرایط بازگشت پول به هر دلیلی مهیا نشود، دست کسی به جایی بند نیست، و در عین حال از آنجا که مستمسک قانونی ندارد، می تواند در کنار سایر هزینه های نمایشگاهی ذوب شود.

گرچه اصولا نفس این کار خلاف قانون برق، خلاف قانون تعزیرات، خلاف قانون اساسی و بسیاری از دیگر قوانین کشوری است. اینکه این هزینه تراشی ها تا کجا ادامه خواهد یافت مشخص نیست، اما آنچه معلوم است، به مرور هزینه سرانه حضور در ایران پلاست (فقط برای ایرانی ها) در حال افزایش است. 

متن خبر بی اعتمادی به غرفه گزاران ایرانی اینست:

صدور مجوز غرفه‌سازی ایران پلاست با دریافت 200 هزار تومان علی الحساب هزينه برق

مجوز غرفه سازی یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست همه روزه با ارائه مدارک مورد نیاز صادر می‌شود. 

بر این اساس مشارکت کنندگان تا 10 شهریور ماه از ساعت 10 تا 16 بعدازظهر فرصت دارند تا به دفتر مدیر فنی نمایشگاه به نشانی تهران، بزرگراه مدرس (شمال)، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی (تقاطع جام-) پلاک یک واحد 16 مراجعه کنند.

علاوه بر این مشارکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند برای ارتباط با دفتر مدیر فنی نمایشگاه ایران پلاست با شماره تلفن‌های 26600275 – 26600238 تماس بگیرند ضمن آنکه برای کسب اطلاعات بیشتر به خصوص درباره مدارک مورد نیاز می توانند به سایت یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست به نشانی www.iranplast.ir مراجعه کنند.

باید به این نکته تاکید شود که علی‌الحساب هزینه برق معادل دو میلیون ریال در محل صدور مجوز از هر غرفه گذار دریافت می‌شود ضمن آنکه مجوز غرفه‌سازی صرفا در این بازه زمانی صادر خواهد شد.
اين خبر بر اساس اخبار ستاد خبري تنظيم شده است.

نخستین کنفرانس بین المللی "ظروف یکبار ممصرف: پلیمر و فوم" در ایران 9 و 10 آبان ماه- تهران

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers