دریافت گواهینامه فنی ساختمان توسط همارشتن

دریافت گواهینامه فنی ساختمان توسط همارشتن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت همارشتن موفق به اخذ گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردید. این گواهینامه معتبر، به علت تولید محصول ژئوممبران این شرکت د سه سال گذشته به این واحد تولیدی اعطا شده است. 

در مطلبی که روابط عمومی این شرکت برای صنایع پلاستیک ارسال کرده است، آمده است: 

این بار ما با مهارت نیروهای متخصص خود توانستیم با بهره گیری از سابقه 3 سال فعالیت مستمر در زمینه تولید محصول فیلم ژئوممبران ، بعنوان اولین شرکت موفق به دریافت گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردیم.

ژئوممبران ها فیلم های پلیمری منعطفی هستند که عمدتا به عنوان یک سد در برابر مایعات و بخارات استفاده می شوند و ازاین رو کاربردهای متنوعی از جمله در صنایع مربوط به آب و فاضلاب، معدن، تونل ، عایق سازی در ساختمان و کشاورزی دارند.

بر اساس نتایج بررسی ها و آزمایش های انجام شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی محصول فیلم ژئوممبران غیر مسلح از جنس پلی وینیل کلراید (PVC) با ضخامت 52/1 میلیمتر تولید گروه صنعتی همارشتن با ضوابط فنی مورد قبول آن مرکز انطباق دارد، لذا آن مرکز ، گواهینامه فنی این محصول را به گروه صنعتی همارشتن اعطا نمود.

گواهینامه فنی سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که منحصراً از سوی مرکز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازي صادر مي‌شود و نشان دهنده تطابق عملکرد و كيفيت مواد‌، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است. همچنین گواهینامه فنی ابزاری اطمینان‌‌‌ بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان است، تا از این طریق علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی برای انتخاب محصولات ساختمانی با کیفیت تأیید شده باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers