تعبیر BBC و بهنود از واپسین شماره ماهنامه صنایع پلاستیک

تعبیر BBC و بهنود از واپسین شماره ماهنامه صنایع پلاستیک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

پس از انتشار و توزیع آخرین شماره ماهنامه صنایع پلاستیک، مسعود بهنود خبرنگار مقیم لندن در دو برنامه رادیویی مرور هفتگی مجلات تهران با مسعود بهنود و برنامه تلویزیونی دیدبان که هز دو از شبکه بی بی سی فارسی پخش می شوند، از پایان کار قدیمی ترین رسانه نوشتاری صنعت خبر داد.

وی با ابراز تاسف از پایان یافتن نسخه کاغذی ماهنامه صنایع پلاستیک به اشاره مفصل به طرح روی جلد آخرین شماره ماهنامه پرداخته و می افزاید: آقای احمد علی ساعت نیا که بنیانگذار ماهنامه صنایع پلاستیک می باشد، این بار در شماره آخر، طرح روی جلد را به یک هزارتویی اختصاص داده است که در یک گوشه آن سال آغاز انتشار ماهنامه (1364) را نشان می دهد و بعد پس از گذر این مسیر طولانی و پیچیده در گوشه ای به سال 1397 اشاره می کند که به معنای پایان کار این ماهنامه تخصصی صنعت است.

وی سپس با اشاره به تک تیتر این واپسین شماره ماهنامه می گوید: « حالا باید حدس زد، که وقتی دکتر ساعت نیا می گوید چهل ساله بیراهه به کدام چهل سال اشاره دارد؟ » وی در برنامه تلویزیونی دیدبان، در این مورد شفاف تر سخن گفت و این چهل سال را به وضعیت کلی مملکت تعبیر و تفسیر نمود.

در ادامه بهنود به معرفی شخصیت دکتر احمد علی ساعت نیا پرداخته و گفت: آقای ساعت نیا، در سالهایی که مثل حالا شبکه های اجتماعی وجود نداشت، کارهای ارزنده ای برای صنعت و به ویژه صنعت پلاستیک انجام داده اند. وی از قلم تند و تیز آقای احمدعلی ساعت نیا، در همه سالهای گذشته تمجید کرد.

وی سپس به بیان برخی از جزییات کارهای مهمی که ماهنامه صنایع پلاستیک در این سالها انجام داده است، می پردازد و به کارهایی نظیر جلوگیری از استفاده ضایعات در بسته بندی مواد خوراکی و یا انتشار اسامی گیرندگان مواد و ... اشاره می نماید که با پیگیری شخص دکتر ساعت نیا، به فرجام رسیده اند. 

این خبرنگار قدیمی خارج نشین، در ادامه گفت: به هر روی ایشان(منظور دکتر ساعت نیاست) پس از این سالها فعالیت تصمیم گرفته اند که دیگر ماهنامه نسخه کاغذی نداشته باشد و به صورت کاغذی چاپ نشود، اما در عین حال از ادامه فعالیت صنایع پلاستیک با تیمی جدید به صورت آنلاین خبر داده اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers