دعوت انجمن لوله و اتصالات پلی اتیلن از اعضا جهت تمدید اعتبار گواهی مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

دعوت انجمن لوله و اتصالات پلی اتیلن از اعضا جهت تمدید اعتبار گواهی مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با انتشار اطلاعیه ای، از واحدهایی که اعتبار رتبه بندی شان برای لوله های نرم مخصوص آبیاری قطره ای به پایان رسیده است، خواست تا نسبت به تمدید آن، مبادرت ورزند.

این درخواست توسط دفترمجری طرح سامانه های نوین آبیاری مطرح شده است و واحدهایی که مطابق شرایط مندرج در اطلاعیه ی انجمن عمل نکنند، از لیست شرکتهای مجاز در این زمینه حذف خواهند شد.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، به اطلاع اعضای محترم انجمن می رساند، بر اساس شاخص های رتبه بندی تولیدکنندگان لوله های پلی اتیلن سال 1396 داشتن " پروانه کاربرد علامت استاندارد" و "گواهی آزمون از مرکز توسعه ی مکانیزاسیون کشاورزی" برای لوله های نرم مخصوص آبیاری قطره ای ( لوله 16 میلیمتر) اجباری می باشد و با توجه به اینکه اعتبار گواهی آزمون تعدادی از شرکت های رتبه بندی شده، به اتمام رسیده است لذا لازم است حداکثر تا پایان تیر 1397 نسبت به تمدید گواهی مرکز توسعه ی مکانیزاسیون کشاورزی و استاندارد مربوطه اقدام و نتیجه را به دفتر مجری طرح سامانه های نوین آبیاری ارسال نمایند.

بنا بر تاکید دفتر مجری طرح سامانه های هوشمند نوین آبیاری، در صورت عدم اقدام، لوله های نرم مخصوص قطره ای شرکتهای مذکور از لیست تولیدکنندگان مجاز، "حذف" خواهد شد.

روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers