افزایش ارزش بازار کیسه های پزشکی به 4.4 میلیارد دلار تا سال 2024

افزایش ارزش بازار کیسه های پزشکی به 4.4 میلیارد دلار تا سال 2024

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بر اساس تحقیقات مرکز GMI ، بازار کیسه های مایعات پزشکی در سال 2024 بر 4.4 میلیارد دلار آمریکا بالغ خواهد شد.

به گزارش گروه ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، طبق گفته ی GMI، بخش کیسه های نگاه دارنده مایعات، در سال 2017 با مبلغ 867.5 میلیون دلار در آمد، در صدر قرار داشته است و حتا از پیش بینی ها نیز به دلیل تعدد مصارف پیشی گرفته است.

برای ساخت کیسه های پزشکی از مواد معمولی نظیر پی وی سی، پلی اتیلن، الاستومرهای گرمانرم (TPE)، و پلی اورتان گرمانرم یا همان TPE و TPUs ها استفاده می شود.

با توجه به مزایای سایر کیسه ها نسبت به کیسه های سنتی ساخته شده از پی وی سی، انتظار رشد سایر کیسه ها بیش از کیسه های پی وی سی است. نگرانی در مورد پلاستیک ها و به ویژه DEHP ، رشد محصولات و ترکیبات پی وی سی در این بازار را مختل خواهد کرد.

این گزارش می افزاید که TPE ها باعث افزایش طول عمر کیسه ها، مقاومت در برابر پارگی آنها، نسبت به کیسه های پی وی سی هستند. ضمن اینکه قابلیت های سبک وزنی نیز از دیگر مزایای استفاده از TPE ها به جای PVC در کیسه های پزشکی است. 

پلی اولفین ها بزرگترین سهم بازار را با در آمد 925.2 میلیون دلاری در سال 2017 به خود اختصاص دادند. طبق گفته ی GMI، این مواد همچنان به رشد خود در برنامه های مایکروویو پزشکی ادامه خواهند داد، زیرا پایداری حرارتی آن، سطح پایین شستشو و میزان استخراج و خواص دیگر آنها برای این بازار بسیار مناسب است.

اروپا در بازار کیسه های مایکروویو پزشکی با درآمد 901 میلیون دلار در سال 2017 بیشترین درآمد را از آن خود کرده است و پیش بینی می شود که در سالهای آتی هم رشد درآمد برای این قاره به ثبت برسد. اما این زمان خیلی طولانی نخواهد بود، چرا که سریعترین رشد متعلق به آسیا/اقیانوسیه بوده است و به دلیل شیوع بیماری های مزمن، رشد 9.6 درصدی طی دوره ی پیش بینی شده برای این قاره ها به دست می آید.

گزارش بازار کیسه های مایع پزشکی، حاوی اطلاعات تاریخی از سال 2013 تا 2017 است و پیش بینی صورت گرفته در این گزارش نیز تا سال 2024 را در بر می گیرد. با توجه به شرکتهایی که در این گزارش به عنوان بهترین شرکتها با بیشترین تولید در زمینه ی کیسه های پزشکی برای مایعات آمده است، این بازار یک بازار بسیار رقابتی ارزیابی شده است و چشم انداز آن نیز همینطور رقابتی باقی خواهد ماند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers