خطر باز ایستادن فعالیت صنعت پلاستیک و ماشین سازان پلیمری

خطر باز ایستادن فعالیت صنعت پلاستیک و ماشین سازان پلیمری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آقای مهندس هرویک یاریجانیان، ریاست انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری با توجه به رکود شدید ناشی از وضعیت کلان اقتصادی کشور و نیز عدم همکاری بانک ها و سایر ادارت دولتی جهت انجام اقداماتی به نفع صنعت پلاستیک و به ویژه صنعت ماشین سازی پلاستیک، اقدام به انتشار نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت نموده است.

امیدست با توجه به جایگاه آقای مهندس یاریجانیان، به عنوان ریاست این تشکل مهم پلیمری و نیز شناخته شده بودن ایشان به عنوان ریاست اتاق ایران و ارمنستان و عضویت در اتاق چین، این نامه موثر افتد.

به هر روی از هر زاویه ای که نگاه کنیم، چه ماشین سازان را سازنده ی ماشین و چه مونتاژکننده ی قطعات آن بدانیم یک نکته حیاتی است و آن نکته اینست که صنایع پایین دستی، برای تولیدات خود به شدت نیازمند ماشین آلات و تجهیزاتی هستند که این انجمن متولی سامان دهی اوضاع وخیم ارایه دهندگان آنهاست.

در متن نامه ی مهندس یاریجانیان به آقای محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است:

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت
جناب آقای مهندس محمد شریعتمداری

با سلام؛
احترام به استحضار آن مقام محترم می رساند که با توجه به افزایش شدید نرخ ارز و تلاطم ناشی از آن در بازار و رکود ایجاد شده در کلیه ی فعالیت های مرتبط با صنعت پلاستیک، به خصوص بخش ماشین سازان، عملا این صنعت از حرکت باز ایستاده و بانک ها در حمایت از این صنعت از بعد از تخصیص ارز هیچ گونه همکاری موثری انجام نمی دهند.

لذا از آن مقام محترم خواهشمند است با توجه به توقف محسوس فعالیت های بنگاه ها و در تهدید جدی قرار گرفتن اشتغال در این صنعت که دارای پیوندهای فراوانی با صنایع دیگر می باشد، به نحو مقتضی ورود فرمایید.

پیشاپیش از بذل عنایت و حسن توجه آن مقام محترم سپاسگزاری می نماید.

با تشکر
ریاست انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری
هرویک یاریجانیان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers