ادامه رویای ژرمن ها در جام جهانی پس از حذف به کمک پلیمرها و شرکت Covestro

ادامه رویای ژرمن ها در جام جهانی پس از حذف به کمک پلیمرها و شرکت Covestro

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

حذف خیره کننده ی تیم ملی فوتبال آلمان از جام جهانی امسال، در مرحله ی گروهی - اولین باز از سال 1938 - یک کشور را به سمت افسردگی سوق داد. اما مردمی که در مقر شرکت Covestroدر شهر لورکوزن آلمان هستند، ممکن است به اندازه ی سایر هموطنانشان ناراحت نباشند چرا که این واقعیت هنوز وجود دارد که شرکت آنها هنوز در بازی ها در قالب چرم توپ فوتبال این دوره حضور دارد. حتا تا مراحل نهایی و فینال نیز تخصص مواد این شرکت به آنها کمک می کند تا در بازی ها باقی بمانند و این یک تسلی خاطر برای آلمانی های مقیم د ر مقر شرکت کاووسترو است

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، توپ آدیداسTelstar 18 آخرین توپ فوتبال رسمی جام جهانی است که با 32 نماد سیاه و سفید، که آدیداس از سال 1970 تولید کرده است، در مسابقات حضور دارد.

شرکت Covestro مواد پیشرفته برای توپهای آدیداس را بیش از سال سی سال است که تولید می کند از زمانیکه این شرکت تحت نام تجاری و برند Material Science Bayer فعالیت می کرد و حالا از سال 2015 که این شرکت به Covestro تغییر نام داده و با این برند آغازا به کار کرده است. به هر حال در طی این سالها، همواره این شرکت متخصص در مواد، یار و یاور آدیداس در ساخت و تولید رویه های چرمی توپهای جام جهانی بوده است.

توماس میشلیس، مدیر بخشش پوشش های پارچه ای Covestro ELMA می گوید: " Telstar 18، آخری تحولات و پیشرفت ها را در پارچه های و بافت های پوشش داده شده با پلی اورتان به کار گرفته است به ویژه، خواص مقاوم در برابر آب آن به شدت از سوی تیم های شرکت کنندگان در جام جهانی روسیه مورد قدردانی قرار گرفته است."

لایه ی درونی پوست توپ یک پوشش چسبنده است که بستر مواد نساجی را به لایه های بالا متصل می نماید. در بالای این بخش، یک لایه ی پلی اورتان فوم قرار دارد که تقریبا یک میلی متر ضخامت دارد و از میلیونها میکروسکپهای پر شده از گاز تشکیل شده است. Covestro می گوید: این فوم خاصیت ارتجاعی- الاستیک- فوق العاده قوی ای دارد تا توپ بلافاصله به شکل کروی خود باز گردد پس از اینکه مورد ضربه قرار گرفت و این برای اطمینان از سیر پرواز بهینه ی توپ امری ضروری است.

پوسته ی بیرونی توپ شاشمل دو لایه ی پلی اورتان با ضحامت های مختلف است، این لایه ها مقاومت در برابر تاثیرات خارجی، سایش را افزایش می دهند و همچنین انعطاف پذیری بالایی را برای توپ چام جهانی بیست و یکم به ارمغان می آورند.

کارکنان کاوسترو، خود را با ادامه ی حضور در جام جهانی به وسیله ی توپ فوتبالشان تسلی می دهند و معتقدند که بر خلاف تیم ملی شان، این افسانه خلق شده است که حالا حالاها از بین نرود.

در همین زمینه می توانید مطالعه کنید: 

توپ Telstar 18 ؛ پیشرفته ترین توپ فوتبال در جام جهانی روسیه

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers