مجمع عمومی انجمن PVC/انتخاب بازرس و پنل داغ پرسش و پاسخ

مجمع عمومی انجمن PVC/انتخاب بازرس و پنل داغ پرسش و پاسخ

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مجمع عمومی عادی سالیانه ی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی امروز، در تالار شهریار دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

این مجمع یک روز بعد از برگزاری مجمع شرکت تعاونی پی وی سی ایرانیان در همین محل، برگزار گردید.

بر اساس اعلام قبلی این مجمع قرار بود از ساعت 9 صبح آغاز به کار نماید و همینطور هم شد و با دقایقی تاخیر، مجمع شروع به کار کرد. مطابق معمول این جلسات آیاتی چند از قرآن مجید و سرود ملی آغازگر جلسه بود.

سپس باید هیات رییسه ی موقت انتخاب می شدند تا جلسه ی مجمع را برای انجام وظایفش هدایت نمایند. آقایان صالحی علا، صادقپور، خراسانی، خرازی، امینی از سوی اعضای مجمع برای عضویت در هیات رییسه ی انجمن و نظارت بر حسن اجرای دستور جلسه انتخاب شدند. 

استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی انجمن، بررسی و تصویب تراز مالی سال 1396، رای گیری برای انتخاب بازرس اصلی و علی البدل برای یکسال دیگر و تعیین حق عضویت اعضا از اهم دستورات جلسه ی امروز انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی بود.

ضمن انجام مراحل گوناگون دستور جلسه آقایان متوسلیان، سحرناز، محمد تقی غیاثی، منصور قدیمی و بیژن امینی نیز برای حضار سخنرانی کردند.

در این جلسه عنوان شد که سهم پی وی سی نسبت به سایر پلیمرها در مصارف گوناگون در کشور 1/16 است که اگر چنین باشد، نسبت به میانگین جهانی عدد پایینی است. همچنین آقای محمد تقی غیاثی در بخشی از سخنان خود، به بیان تاریخچه ی صنعت لوله و اتصالات پی وی سی پرداخت و گفت این صنعت یک صنعت شصت ساله است و ما با آن باید نه به مثابه یک صنعت که به مثابه یک میراث برخورد نماییم. 

پنل پرسش و پاسخ بخش دیگری از جلسه ی امروز بود که بین اعضای ذی نفوذ انجمن و سایر اعضا برگزار شد و مباحثی داغی را در پی داشت. علی رغم توضیحات اعضای هیات مدیره در ارتباط با ارزیابی (رتبه بندی)؛ اعضای حاضر در مجمع امروز در ارتباط با کیفیت و چگونگی آن دچار سووالاتی بودند که در پنل پرسش و پاسخ سعی شد به آنها پاسخ داده شود. 

همچنین آقای منصور امینی با انتقاد شدید از حاکمیت فعلی ایالات متحده، به بیان دیدگاههای خود در ارتباط با تحریم ها و اثرات احتمالی آنها بر صنعت لوله و اتصالات پی وی سی پرداخت.

همچنین، مهمترین بخش جلسه ی امروز یعنی انتخاب بازرس نیز انجام شد. برای تصدی پست بازرس هیات مدیره آقایان علیپور و علی اکبر رشیدی ثبت نام کردند. جناب آقای محمد علیپور، دیروز هم در مجمع تعاونی پی وی سی ایرانیان به عنوان بازرس اصلی انتخاب شده بودند که قرار شد یک مووسه ی حسابرسی (اصول اندیشه)، با توافق جایگزین ایشان شود.

در انتخابات امروز برای بازرس قانونی انجمن، جناب آقای علیپور با کسب آرای بیشتر به نسبت آقای رشیدی به عنوان بازرس اصلی انجمن انتخاب شدند. آقای رشیدی نیز طبعا به عنوان بازرس علی البدل، از سوی مجمع برگزیده شدند.

تا این لحظه، جلسه همچنان ادامه دارد. قرار قبلی این بوده است که مجمع ساعت سه به کار خود پایان دهد، در صورت افزوده شدن مطالبی به این خبر، این خبر به روز خواهد شد. 

منبع عکس: انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers