سومین همایش سالانه رئولوژی ایران در دانشگاه امیرکبیر

سومین همایش سالانه رئولوژی ایران در دانشگاه امیرکبیر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سومین دوره همایش ملی سالانه رئولوژی ایران امسال در روزهای 12 و 13 تیرماه در دانشگاه امیرکبیر، دانشکده مهندسی رنگ برگزار می شود. 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از مهر، دکترفاطمه گوهر پی رئیس انجمن رئولوژی گفت: با توجه به میان رشته‎ای بودن این علم و ضرورت شناساندن آن، هیئت موسس از مراکز دانشگاهی و علمی مختلف تشکیل و پس از پی‎گیری‎های فراوان انجمن رئولوژی ایران تاسیس شد. وی افزود: محور اصلی اهداف این همایش گسترش دانش رئولوژی و معرفی کاربرد آن در صنایع پلیمر ،رنگ، نساجی، غذایی و دارویی، نفت، گاز و پتروشیمی، فیزیک کاربردی، صنایع هوافضا و خودروسازی، ارائه دیدگاه‎های رئولوژی جدید در حوزه‎های بین‎المللی در راستای تحقق اهداف برنامه پنجم کشور و حضور حداکثری در عرصه‎های علمی بین‎المللی به منظور شناساندن توانمندی‎های بالقوه علمی کشور در این زمینه است.

هدف اصلی این همایش

رئیس انجمن رئولوژی خاطر نشان کرد: در همین راستا، بنا داریم سومین همایش ملی سالانه رئولوژی با هدف ارتقا دانش رئولوژی در سطح دانشگاهها پژوهشکده ها و صنعت را برگزار کنیم. دانشیار دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه این همایش ۱۲ و ۱۳ تیرماه در دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود، گفت: دانشجویان دانشگاههای مختلف، پژوهشکده ها و صنایع پلیمر ور نگ، داروسازی، غذا، نفت و پتروشیمی، مکانیک در این همایش حضور می یابند. گوهر پی افزود: دکتر احسان نازک دست از دانشگاه کارولینای شمالی، دکتراسماعیل مقیمی از دانشگاه کرت یونان در کنار سخنرانان کلیدی داخلی سخنرانی می کنند.

برگزاری کارگاه آموزشی

وی با بیان اینکه ۴ کارگاه آموزشی در این کنفرانس برگزار می شود، گفت: دو کارگاه توسط دو شرکت خارجی و ۲ کارگاه دیگر توسط متخصصان دانشگاه فردوسی مشهد ودانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. گوهر پی افزود: ۸۵ مقاله در این کنفرانس ارائه می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers