سومین همایش سالانه رئولوژی ایران در دانشگاه امیرکبیر

سومین همایش سالانه رئولوژی ایران در دانشگاه امیرکبیر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سومین دوره همایش ملی سالانه رئولوژی ایران امسال در روزهای 12 و 13 تیرماه در دانشگاه امیرکبیر، دانشکده مهندسی رنگ برگزار می شود. 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از مهر، دکترفاطمه گوهر پی رئیس انجمن رئولوژی گفت: با توجه به میان رشته‎ای بودن این علم و ضرورت شناساندن آن، هیئت موسس از مراکز دانشگاهی و علمی مختلف تشکیل و پس از پی‎گیری‎های فراوان انجمن رئولوژی ایران تاسیس شد. وی افزود: محور اصلی اهداف این همایش گسترش دانش رئولوژی و معرفی کاربرد آن در صنایع پلیمر ،رنگ، نساجی، غذایی و دارویی، نفت، گاز و پتروشیمی، فیزیک کاربردی، صنایع هوافضا و خودروسازی، ارائه دیدگاه‎های رئولوژی جدید در حوزه‎های بین‎المللی در راستای تحقق اهداف برنامه پنجم کشور و حضور حداکثری در عرصه‎های علمی بین‎المللی به منظور شناساندن توانمندی‎های بالقوه علمی کشور در این زمینه است.

هدف اصلی این همایش

رئیس انجمن رئولوژی خاطر نشان کرد: در همین راستا، بنا داریم سومین همایش ملی سالانه رئولوژی با هدف ارتقا دانش رئولوژی در سطح دانشگاهها پژوهشکده ها و صنعت را برگزار کنیم. دانشیار دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه این همایش ۱۲ و ۱۳ تیرماه در دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود، گفت: دانشجویان دانشگاههای مختلف، پژوهشکده ها و صنایع پلیمر ور نگ، داروسازی، غذا، نفت و پتروشیمی، مکانیک در این همایش حضور می یابند. گوهر پی افزود: دکتر احسان نازک دست از دانشگاه کارولینای شمالی، دکتراسماعیل مقیمی از دانشگاه کرت یونان در کنار سخنرانان کلیدی داخلی سخنرانی می کنند.

برگزاری کارگاه آموزشی

وی با بیان اینکه ۴ کارگاه آموزشی در این کنفرانس برگزار می شود، گفت: دو کارگاه توسط دو شرکت خارجی و ۲ کارگاه دیگر توسط متخصصان دانشگاه فردوسی مشهد ودانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. گوهر پی افزود: ۸۵ مقاله در این کنفرانس ارائه می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers