جزییات اورهال پتروشیمی فن آوران پس از 5 سال

جزییات اورهال پتروشیمی فن آوران پس از 5 سال

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیروز یکشنبه، پتروشیمی فن آوران با انتشار اطلاعیه ای ابتدا برکناری یا استعفای مدیر عامل این پتروشیمی را تکذیب نمود و سپس اشاره کرد، که این پتروشیمی از ابتدای ماه آتی شمسی، یعنی اردیبهشت ماه 1397 از سرویس خارج شده و به اورهال می رود. حالا این پتروشیمی جزییات بیشتری از اورهال خود منتشر نموده است. 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فن آوران، حسین رفیق دوست مدیر تعمیرات و نگهداری پتروشیمی فن آوران با اشاره به اینکه اورهال واحد متانول این شرکت از اول اردیبهشت آغاز می شود گفت : این اورهال به طور شبانه روزی و در دوشیفت ۱۲ ساعته خواهد بود که پیش بینی شده 25 روز طول بکشد .

وی افزود: در حال حاضر تولید واحد متانول به علت پایان عمر کاتالیست های شیمیایی و برخی مشکلات فنی، کاهش داشته است، قطعا با ادامه این روند و شروع فصل گرما تولید از سقف فعلی که روزانه بطور متوسط ۲۳۰۰ تن در روز می باشد نیز کمتر خواهد شد.

مدیر تعمیرات و نگهداری پتروشیمی فن آوران اظهار داشته است: قرار است تولید واحد متانول پتروشیمی فن آوران، بعداز اجرای عملیات تعمیرات اساسی به بالای روزانه ۲۸۵۰ تن برسد.

لازم به ذکر است آخرین بار این واحد در سال ۱۳۹۲ تعمیرات اساسی داشته و ۵ سال اورهال نشده و کاتالیست راکتورهای سنتز،  آخرین بار در سال ۱۳۹۰ یعنی ۷ سال پیش تعویض گردیده اند و به شدت تجهیزات تحت بار ناشی از فرسودگی و پایان عمر کاتالیست های شیمیایی قرار دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers