اورهال پتروشیمی مارون از ابتدای اردیبهشت

اورهال پتروشیمی مارون از ابتدای اردیبهشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

روابط عمومی پتروشیمی مارون با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که این مجتمع پتروشیمی از تاریخ اول اردیبهشت، جهت پاره ای تغییرات و تعمیرات، از سرویس خارج می شود. 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی مارون، احتراما به استحضار کلیه شهروندان محترم شهرستان بندرماهشهر می رساند که راکتورهای واحد الفین به دلیل نوسانات کنترل ولوهای کنترل دمای بستر راکتور در اثر خرابی ناگهانی ترانسمیتر مربوطه از سرویس خارج گردید و با توجه به اینکه از تاریخ عمر مفید کاتالیست گذشته باعث off شدن محصول گردید که با تلاش به موقع همکاران، در کمترین زمان ممکن دوباره راکتورها در سرویس قرار گرفتند.

یادآوری می نماییم که در تعمیرات اساسی که در مورخ 97/02/01 اجرا خواهد شد، کاتالیست تعویض و کنترل ولوهای مربوطه تعمیر می گردند که دیگر شاهد توقف تولید و آسیب رسیدن به چرخه اقتصاد کشورمان نباشیم. 

در انتهای این اطلاعیه، پتروشیمی مارون  از شهروندان شهرستان بندرماهشهر در خصوص مشعل فلرهای آن شرکت که در بعد از ظهر دیروز، یکشنبه 26 فروردین ماه 1397 باعث ایجاد آلودگی گردید، عذرخواهی شده است و در اطلاعیه آمده است: "به همین منظور از کلیه شهروندان محترم به دلیل آلودگی بوجود آمده پوزش می طلبیم."

✔️روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers