کنفرانس بین المللی نقش پلیمرها در صنعت عایق بندی ساختمان 2018

کنفرانس بین المللی نقش پلیمرها در صنعت عایق بندی ساختمان 2018

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت برگزار کننده ی نمایشگاهی AMI اعلام می کند که یک کنفرانس بین المللی جدید در مورد پلیمرها برگزار می کند که موضوع آن " نقش پلیمرها در عایق بندی ساختمان ها " است. نام لاتین این کنفرانس  Polymers in Building Insulation 2018 می باشد و در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد. 

این کنفرانس بسیار تخصصی و فنی، در تاریخ 18 و 19 آوریل مقارن با 29 و 30 فروردین ماه 1397 شمسی در هتل ماریتیم کلن آلمان برگزار می شود. سخنرانان متخصص از سراسر زنجیره ی تامین برای ارزیابی و بحث در مورد روند، چالش ها و فرصت های مطرح صنعت ساخت و ساز در رابطه با عایق های صوتی و حرارتی در این کنفرانس تخصصی دور هم جمع خواهند شد.

عایق ساختمان یک صنعت بزرگ و به صورت فزاینده ای مهم است. فشارهای روز افزون برای ساخت ساختمان های کارآمد و بهینه با پایداری انرژی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی، باعث می شود تا اهمیت این صنعت روز به روز بیشتر احساس شود. در عین حال، سلامت، ایمنی، نگرانی های زیست محیطی تاثیر عمده ای بر مشخصات مواد در این بخش دارند.

توسعه ی فناور های مواد جدید و تولیدی برای تحقق این بازارهای سریعا در حال رشد، از ضروریاتی است که پیرو الزامات قانونی ایجاد می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers