نمایشگاه-کنفرانس NPE 2018؛ اردیبهشت ماه در اورلاندو

نمایشگاه-کنفرانس NPE 2018؛ اردیبهشت ماه در اورلاندو

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

نمایشگاه NPE 2018،  از تاریخ 7 الی 11 می (May) سال 2018 میلادی، مقارن با 17  تا 21 اردیبهشت 1397 شمسی، در ایالت فلوریدا و شهر اورلاندو در آمریکا، برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه - کنفرانس، از بخش گوناگون مرتبط با صنایع پلاستیک تشکیل شده است. مواد اولیه، مواد افزودنی، صنایع خودروسازی،صنایع بسته بندی، صنایع داروسازی، صنایع ماشین سازی پلیمری، صنعت ساخت تجهیزات و لوازم جانبی صنعت پلاستیک، صنعت ظروف یکبار مصرف و بطری های پلاستیک و ... بخش های گوناگون این نمایشگاه-کنفرانس بین المللی و جامع را تشکیل می دهند.

اگر کسب و کارتان به هیچ وجه با پلاستیک مرتبط نباشد، این رویداد " باید برای حضور شما" باشد. NPE 2018، به عنوان یک نمایشگاه-کنفرانس بین المللی پلاستیک در جهان، مجموعه ی کاملی از محصولات، ابزار، ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و منابع صنعت پلاستیک را در یک مکان به دور هم جمع می کند تا حضار بتوانند ضمن استفاده از فضای نمایشگاهی این رویداد، با آخرین دستاوردهای صنعت پلاستیک و صنایع مرتبط با آن - که از نظر ما شامل همه صنایع می باشد - آشنا شوند . این نمایشگاه و کنفرانس بین المللی که هر سه سال یکبار برگزار می شود همچنین پوشش کاملی بر روی راه حلهای نوآورانه و فناورانه ی در حال ظهور که آینده ی صنایع پلاستیک را شکل می دهند، اعمال می نماید.

NPE توسط انجمن جهانی صنعت پلاستیک(PIA) ایجاد شده است و برای بیش از هفتاد سال است که رهبری صنعت پلاستیک در سطح جهان را عهده دار است.

شرکت کنندگان در این رویداد از بیش از یکصد کشور دنیا به دور هم جمع می شوند و این نمایشگاه طوری برنامه ریزی شده است که کل زنجیره ی تامین جهانی پلاستیک و طیف وسیعی از کاربران بازارهای نهایی در آن مشارکت می نمایند.

در دوره ی گذشته، بیش از 20000 هزار نفر به صورت تخصصی در کنفرانس ها و کلاسهای آموزشی NPE مشارکت کردند و تعداد بسیار بیشتری - نزدیک به ده برابر - نیز از این رویداد به صورت عمومی دیدار نمودند.

پیش بینی می شود در NPE 2018، شصت و پنج هزار خریدار از 128 کشور حضور به هم رسانند و تفاهنامه ها و تواقفنامه هایی که در مجموع ارزششان بالغ بر چند میلیارد دلار می گردد به امضا برسانند.

بر اساس تجربه ی ادوار و سنوات گذشته 31 درصد از تفاهنامه امضا شده در این رویداد به قرارداد نهایی بدل شده اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers