تزریق ارز توسط پتروشیمی جم جهت کاستن از التهاب بازار ارز

تزریق ارز توسط پتروشیمی جم جهت کاستن از التهاب بازار ارز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت پتروشیمی جم در اقدامی ملی و با نیت حمایت از اقتصاد ملی، مقابله با سفته بازان بازار ارز و کمک به تامین تقاضای ایجاد شده در بازار ارز، امروز نسبت به تزریق ارز به بازار مبادرت ورزید.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، سید حسین میرافضلی مدیر عامل پتروشیمی جم با ارایه گزارشی در راستای حمایت از دولت و ساماندهی به کنترل و تنظیم بازار ارز کشور و مطابق با برنامه های پیش بینی شده و طی برنامه های اعلام شده در تاریخ 19/01/1397 اقدام به فروش مبلغ 24.000.000 دلار (بیست و چهار میلیون دلار)  و 15.000.000 یورو (پانزده میلیون یورو) از طریق بانک مرکزی کرد و همچنین در تاریخ 20/01/1397 مبلغ 2.700.000 دلار(دو میلیون  و هفتصد هزار دلار) و 16.000.000 یورو (شانزده میلیون یورو) جهت فروش به بانک مرکزی اعلام داشته است.
 
در واقع شرکت پتروشیمی جم،که مهمترین پتروشیمی در زمینه ی تامین مواد اولیه ی پلیمری در کشور به حساب می آید، جهت کاستن از التهاب بازار ارز، ظرف دیروز و امروز مجموعا 24 میلیون و هفتصدهزار دلار و 31 میلیون یورو ارز را از طریق بانک مرکزی به بازار تزریق نموده است.
 
مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم تاکید کرد که با یک اقدام همه جانبه حجم عرضه دلار افزایش خواهد یافت که طبعا کاهش بهادری کاذب دلار را موجب می شود.
 
وی خاطرنشان کرد پتروشیمی جم در تلاطم های ارزی خود را در خط مقدم جهاد اقتصادی دانسته و در این میدان با انگیزه حمایت از سرمایه های ملی از تمام پتانسیل های موجود خود استفاده خواهد نمود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers