پتروشیمی ایلام در جمع 100 برند برتر و ارزش آفرین کشور

پتروشیمی ایلام در جمع 100 برند برتر و ارزش آفرین کشور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 پتروشیمی ایلام در جمع 100 برندبرتر ارز آفرین کشور قرار گرفت.گفتنی است که پتروشیمی ایلام، یکی از پتروشیمی زیر مجموعه ی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس می باشد که حدود سی و یک درصد سهام پتروشیمی های کشور را در اختیار خود دارد.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی ایلام، محسن صیادی گفت: شرکت پتروشیمی ایلام در اجلاس ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین کشور، موفق به دریافت "تندیس زرین " و رتبه دوم در بین شرکتهای حوزه های نفت،گاز و پتروشیمی در اسفند ماه 96  شد.

ریاست واحد تضمین کیفیت با اعلام این خبر اظهار داشت : این اجلاس با حضور مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سالن همایش های بین المللی صدا وسیما در تهران برگزار و شرکت های برتر معرفی شدند.

وی کسب این موفقیت را حاصل تلاش و کوشش پرسنل خدوم و زحمتکش و حمایت های بی دریغ مدیر عامل و هیات مدیره شرکت عنوان داشت و افزود: سال 1396 یکی از پرافتخارترین سال های فعالیت پتروشیمی ایلام در کسب گواهینامه های استاندارد بین المللی کیفیت و تندیس هاس زرین کیفیت و سیمین صنعت سبز بوده است.

مهندس محسن صیادی در پایان احراز این موفقیت چشمگیر را به مدیر عامل، کارکنان و کارگران شرکت تبریک و از تلاش های اثر بخش تمامی همکاران در پتروشیمی ایلام تقدیر کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers