پتروشیمی ایلام در جمع 100 برند برتر و ارزش آفرین کشور

پتروشیمی ایلام در جمع 100 برند برتر و ارزش آفرین کشور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 پتروشیمی ایلام در جمع 100 برندبرتر ارز آفرین کشور قرار گرفت.گفتنی است که پتروشیمی ایلام، یکی از پتروشیمی زیر مجموعه ی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس می باشد که حدود سی و یک درصد سهام پتروشیمی های کشور را در اختیار خود دارد.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی پتروشیمی ایلام، محسن صیادی گفت: شرکت پتروشیمی ایلام در اجلاس ملی یکصد برند برتر و ارزش آفرین کشور، موفق به دریافت "تندیس زرین " و رتبه دوم در بین شرکتهای حوزه های نفت،گاز و پتروشیمی در اسفند ماه 96  شد.

ریاست واحد تضمین کیفیت با اعلام این خبر اظهار داشت : این اجلاس با حضور مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سالن همایش های بین المللی صدا وسیما در تهران برگزار و شرکت های برتر معرفی شدند.

وی کسب این موفقیت را حاصل تلاش و کوشش پرسنل خدوم و زحمتکش و حمایت های بی دریغ مدیر عامل و هیات مدیره شرکت عنوان داشت و افزود: سال 1396 یکی از پرافتخارترین سال های فعالیت پتروشیمی ایلام در کسب گواهینامه های استاندارد بین المللی کیفیت و تندیس هاس زرین کیفیت و سیمین صنعت سبز بوده است.

مهندس محسن صیادی در پایان احراز این موفقیت چشمگیر را به مدیر عامل، کارکنان و کارگران شرکت تبریک و از تلاش های اثر بخش تمامی همکاران در پتروشیمی ایلام تقدیر کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers