تولید و فروش یک میلیون جفت کفش بازیافتی ضایعات پلاستیک رها شده در اقیانوسها

تولید و فروش یک میلیون جفت کفش بازیافتی ضایعات پلاستیک رها شده در اقیانوسها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت تولیدکننده ی لوازم ورزشی آدیداس آلمان، در راستای تحقق شعار نمایشگاه k-2016 مبنی بر زدودن اقیانوسها از ضایعات پلاستیک، در سال جاری یک میلیون جفت کفش را از این ضایعات تولید و روانه ی بازارها کرده است. 

به گزارش گروه ترجمه و تولید محتوی ماهنامه صنایع پلاستیک، کاسپور رورستر، مدیر عامل شرکت معظم آدیداش، به شبکه ی CNBC آمریکا گفت: شرکت "آدیداس" در سال گذشته یک میلیون جفت کفش از زباله های پلاستیک رها شده در اقیانوس ها ساخته است. 

وی افزود برای ساخت و تولید هر جفت کفش از ضایعات پلاستیک رها شده در اقیانوس ها، از موادی به اندازه ی بازیافت 11 بطری نوشیدنی استفاده می شود. 

غول ورزشی آلمانی در سال گذشته سه ورژن جدید  از کفش موسوم به UltraBoost خود را که از پلاستیک های جمع آوری شده از اقیانوس ساخته شده می شود، روانه ی بازارها کرده است. این پروژه با سیاست سازگار با محیط زیست و همکاری تیمی با Parley برای ساخت کفش برای کمک به پاکسازی اقیانوس ها انجام می شود. 

این پروژه زمانی آغاز شد که نمایشگاه بین المللی K-2016  دوسلدورف، یکی از دو موضوع و زمینه ی اصلی (Theme)خود را پاکسازی اقیانوس ها از ضایعات پلاستیک قرار داد. دیگر تم یا موضوع آن دوره ی نمایشگاه کا دوسلدورف، تکنولوژی موسوم به Industry4.0 بود که آلمانها به دستور صدر اعظم این کشور، جهت تحول در پروسه ی تولید بنیان نهاده اند. 

در زمان برگزاری این نمایشگاه، آدیداس اعلام نمود که قصد دارد، یک میلیون جفت کفش UltraBoost تولید کند.

کاسپور رورستر در  مصاحبه تلویزیونی با شبکه CNBC گفت:«ما طی سال گذشته یک میلیون کفش تولید شده از پلاستیک اقیانوس را فروختیم.»

برای مشاهده کلیپ گفتگوی کاسپور رورستر، مدیرعامل آدیدایس با شبکه CNBC، روی لینک ویدئو کلیک کنید.

لینک ویدئو

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers