دگرگون باد سال پیش رو !

دگرگون باد سال پیش رو !

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

حول حالنـــــــــــا الی الاحسن حال

گروه رسانه ای صنایع پلاستیک، فرا رسیدن بهار طبیعت، سال نو شمسی و نوروز باستانی را خدمت عموم هموطنان و خاصه همراهان و مخاطبان گرامی شادباش عرض نموده و آرزومند است که سال پیش رو، سالی پر برکت و مالامال از توفیق برای آحاد ملت ایران باشد. 

به صورت ویژه لیکن، آرزو داریم سالی که از امروز و ساعاتی دیگر آغاز می شود، برای صنعتگران و خاصه صنعتگران حوزه ی صنایع پلاستیک کشور، سالی پر برکت باشد و بر خلاف سالی که گذشت و قرائن و شواهدی که (متاسفانه) برای سال آتی پیش روست، بتوانیم با تدبیر، همدلی، امید و همت ملی، این سال نو را به سال شکوفایی این صنعت بدل کنیم.

امید آنکه در این سال، اتفاقات ناخوشایند سنوات قبل در ارتباط با مواد اولیه رخ ندهد، امید آنکه موانع تولید به واقع برطرف شود، امید آنکه فضای کسب و کار در عمل تسهیل شود، امید آنکه تکمیل زنجیره ی ارزش حقیقتا مدنظر مسوولان صنعت کشور قرار گیرد و نه در حد شعار و ... ، و دهها و صدها امید، خواسته و آرزوی در دسترس دیگر، که امید، نا امید نگردند. همدلی، اتحاد و پرهیز از نفاق، کلید موفقیت در این زمینه است، امید آنکه سالی دگرگون در پیش داشته باشیم . 

همچنین از شما همراهان عزیز سپاسگزاریم که سال دیگری را با ما سپری کردید، کمبودها و نقصان های ما را ببخشایید، ما تمام سعی مان را خواهیم کرد تا در سال آتی، خدمات شایسته تری را به این صنعت و اهالی محترم و معزز آن ارایه دهیم و همچنان وجدان آگاه و بیدار این صنعت باقی بمانیم.

با بهترین آرزوها 

گروه رسانه ای صنایع پلاستیک 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers