گروه BMW و گزینش ABS نوظهور شرکت ELIX جهت ساخت داشبورد

گروه BMW و گزینش ABS نوظهور شرکت ELIX جهت ساخت داشبورد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 داشبورد ابداعی گروه ب ام و راه حلی نوین برخاسته از همکاری تنگاتنگ و فشرده تولیدکنندگان و ابداع کنندگان.

گروه ب ام و در اقدامی جدید به تولید داشبورد قالب گیری شده با آمیزه نوظهور ای بی اس روی آورده که ضمن برطرف ساختن معضلات فراوری، زمانچرخه تولید را کاهش می دهد.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک آمیزه ای بی اس / پلی کربنات ابداعی شرکت الیکس پلیمرز(Elix Polymers) که در زمینه ابداع مواد به کارکرد با پایه ای بی اس تخصص دارد در حال حاضر جهت تولید داشبورد در کارخانه گروه ب ام و واقع در شهر لاندزهوت (Landshut) و در رابطه با انواع مدال های ب ام و سری 1، سری 3، سری 5 و سری 5 گران توریسمو (5 Gran Turismo) مورد استفاده قرار می گیرد.

شایان ذکر است که آمیزه اختصاصی ELIX Ultra 4105 LNS308 اختصاصا جهت برآورده ساختن الزامات فنی خاص این کاربرد که چالش های بسیار برانگیخته بود ابداع شده است. این ماده ضمن برخورداری از سازگاری لازم با فرایندهای ثانوی از جمله پرک افشانی (flocking)، اسفنج سازی و جوشکاری، مشکلات فراوری را که در گذشته تجربه شده بود برآورده می سازد و زمان کلی چرخه تولید را نیز کاهش می دهد.

دست اندرکاران شرکت الیکس پلیمرز می گویند که آمیزه نوظهور ای بی اس/پلی کربنات از امکان فرایند پذیری بهتری برخورداست که به نوبه خود میزان ضایعات قطعات تزریقی را به نحوی چشمگیر کاهش داده است. افزون بر این میزان جریان پذیری (flowability) ماده ارتقا یافته و این امر موجب کاهش زمان چرخه تولید  می شود که به نوبه خود بازده قطعات تولیدی در ساعت را افزایش می دهد.

به گفته آقای فابیان هرتر (Fabian Herter) وابسته به شرکت الیکس پلیمرز، این راه حل اختصاصی مزایای ارزشمندی را از جمله صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه و ارتقای بهره دهی عاید ساخته است. این همکاری ارزنده با گروه ب ام و خود مثالی است گویا از توانمندی های نهفته در عرصه همکاری ما با تولیدکنندگان اولیه کالا (OEMs) و عرضه کنندگان رده های نخست و دوم (Tiers). به برکت همکاری با پیشگامان صنعت خودروسازی، شرکت الیکس پلیمرز توانسته است طیفی جدید از ای بی اس فرایند پذیر در گرمای بالا  را با مزایای ارزشمند کاهش گازهای متصاعد شده و جریان پذیری بالا ابداع سازد. این گونه محصولات جدید الزامات سختگیرانه صنعت خودروسازی را به خوبی برآورده می سازند و از شایستگی بالایی در زمینه کاربردهای داخل و خارج خودرو بهره مند می باشند."

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers