شرکت RTP و ابداع پلاستیک مقاوم در برابر گندزداهای بیمارستانی

شرکت RTP و ابداع پلاستیک مقاوم در برابر گندزداهای بیمارستانی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 RTP 2000 HC سری جدیدی از آمیزه های گرما نرم مبتنی بر فن آوری اختصاصی است که استحکام، توانمندی عملکردی و یکپارچگی قطعات پلاستیکی را حتی در تماس مکرر با پاک کننده های بیمارستانی که برای گندزدایی وسایل پزشکی به کار می روند یکجا ارزانی می دارد.

 شرکت RTP فن آوری نوینی را ابداع نموده است که پلاستیک های مورد استفاده در وسایل پزشکی را در برابر حمله و تعرض مواد شیمیایی مقاوم و مصون می سازد.

سری یاد شده به گونه ای طراحی شده که معضل ترک خوردگی وسایل پزشکی را برطرف می نماید و دامنه نوینی از امکانات طراحی را فراروی تجهیزات پلاستیکی و پوسته قطعات پلاستیکی که به گندزدایی مکرر نیاز دارند می گشاید.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک؛ سری آمیزه RTP 2000 HC راه حلی منحصر به فرد را در رابطه با معضل فراگیر ضایعات و خرابی زود هنگام و مصیبت بار وسایل، تجهیزات و پوسته قطعات پلاستیکی بر اثر تماس با پاک کننده ها و گندزدا های قوی مورد استفاده در محیط بیمارستان ارائه می دهد. بیمارستان های سراسر جهان با خطرات نهفته در عفونت های با منشأ بیمارستانی مواجه می باشند به گونه ای که تنها در ایالات متحده سالیانه دو میلیون مورد جدید از مراجعه بیماران مبتلا به عفونت های بیمارستانی به ثبت می رسد و 9/6 میلیارد دلار هزینه اضافی را به بار می آورد. به منظور کاهش این گونه خطرات، تأسیسات بیمارستانی بر میزان بهره گیری خود از مواد شیمیایی قوی جهت تأمین مقاصد بهداشتی و امکان استفاده مکرر از وسایل پزشکی افزوده اند که این امر به نوبه خود میزان ترک خوردگی و دگر شوی تجهیزات و پوسته قطعات پلاستیکی را دو چندان ساخته و ناگفته پیداست که تعویض چنین تجهیزات و قطعات معیوبی هزینه ای بالا را می طلبد.

 به هنگام ابداع سری آمیزه RTP 2000 HC مهندسان وابسته به شرکت RTP شماری از پلیمر ها از دیدگاه مقاومت در برابر ضایعات ناشی از شش رده پاک کننده و گندزدا ها ی بیمارستانی پر مصرف مورد آزمایش قراردارند. در چارچوب این آزمون ها، آمیزه های قالب گیری شده را تحت عوامل تنش آفرین (stressors) قراردارند تا خرابی های رایج در محیط بیمارستان و مقاومت نسبی آمیزه ها را بازسازی نمایند و این در حالی بود که آمیزه واجد بهترین عملکرد از دیدگاه خواص فیزیکی ، مقاومت در برابر ضایعات ناشی از مواد شیمیایی، رنگ پذیری و آتشزایی (flammability) مورد بهینه سازی قرار گرفت. گفتنی است که در حال حاضر سری آمیزه RTP 2000 HCدر انواع تاخیر انداز شعله و غیر تاخیر انداز روانه بازار های جهان شده و از رنگ پذیری بهره ای شایان دارد. افزون بر این ، پلاستیک یاد شده به صورت ورق در ضخامت های 02/0 الی 25/0 اینچ از طریق دایرهEngineered Sheet Products (ESP) شرکت یاد شده روانه بازار شده است.

عرضه کنندگان اولیه و نیزشرکت های شاغل در قالب گیری تزریقی که در زمینه قطعات، پوسته و تجهیزات پلاستیکی مورد نیاز بیمارستان ها فعالیت دارند می توانند آمیزه های گرما نرم سری RTP 2000 HC را به عنوان جانشین بلا فصل دیگر رزین های بی شکل از قبیل پلی کربنات / ای بی اس و پلی کربنات / پلی بوتیلن ترفتالات مورد استفاده قرار دهند و این در حالی است که سری آمیزهRTP 2000 HCکارایی ارزنده خود را در جهت ارتقای چشمگیر مقاومت قطعات قالب گیری شده در برابر مواد شیمیایی و تحت شرایط تنش زا به اثبات رسانیده است و این امر به عرضه کنندگان اولیه و شرکت های فعال در زمینه قالب گیری تزریقی امکان می دهد تا کیفیت و عمر بهینه وسایل پزشکی خود را دو چندان سازند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers