قرارداد جدید لینده در ایران؛ این بار با آریاساسول

قرارداد جدید لینده در ایران؛ این بار با آریاساسول

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


قرارداد همکاری پتروشیمی پلیمر آریا ساسول و لینده آلمان با هدف انجام مطالعات اصولی و تفصیلی افزایش ظرفیت تولید اتیلن این مجتمع پتروشیمیایی امضا شد.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی ایران، قرارداد همکاری پتروشیمی پلیمر آریا ساسول و لینده آلمان با هدف انجام مطالعات اصولی و تفصیلی افزایش ظرفیت تولید اتیلن این مجتمع پتروشیمیایی امضا شد.

بر اساس این قرارداد شرکت لینده آلمان موظف بوده در مدت 6 ماه مطالعات تفصیلی و به مدت هشت ماه مطالعات اصولی طرح افزایش ظرفیت تولید اتیلن در پلیمر آریا ساسول را تکمیل و همزمان با آغاز تعمیرات اساسی این مجتمع پتروشیمی در سال 97 طرح های رفع گلوگاه های تولید را اجرایی کند.

ارزش قرارداد مهندسی امضا شده بین پلیمر آریا ساسول و لینده آلمان حدود دو میلیون و 500 هزار یورو تعیین شده و با اجرای نتایج مطالعاتی این قرارداد بدون احداث واحد جدید ظرفیت تولید اتیلن در فاز در مجموع معادل 100 هزار تن در سال افزایش می یابد.

کل هزینه سرمایه گذاری اجرای طرح افزایش ظرفیت تولید اتیلن پتروشیمی پلیمر آریا ساسول حدود 36 میلیون یورو بوده که با اجرای تغییر آرایش واحدهای فرآیندی، کوره ها و رفع گلوگاه های عملیاتی و تولید در مجموع ظرفیت تولید اتیلن این مجتمع پتروشیمیایی افزایش می یابد.

در شرایط فعلی پلیمر آریا ساسول از ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن اتیلن برخوردار بوده که همزمان با افزایش تولید اتان با بهره برداری از فازهای جدید پارس جنوبی، برنامه ریزی برای دریافت خوراک بیشتر و افزایش ظرفیت تولید اتیلن در این مجتمع پتروشیمیایی در دستور کار قرار گرفته است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers