دیروز انجام شد: "تودیع نژاد سلیم؛ معارفه جعفر ربیعی"

دیروز انجام شد: "تودیع نژاد سلیم؛ معارفه جعفر ربیعی"

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مراسم معارفه مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس مهندس جعفر ربیعی روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۹۶ با حضور جمعی از مدیران ستادی و تنی چند از مدیران  عامل در ساختمان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی هدلینگ خلیج فارس، در این مراسم  نژاد سلیم ضمن عرض خیرمقدم به مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس ربیعی طی سخنانی گفت : سلامت و صداقت از ویژگی های مدیران هلدینگ خلیج فارس است.

وی گفت زمانی که من هلدینگ را تحویل گرفتن ۷ شرکت زیان ده داشتیم

نژاد سلیم گفت تامین مالی پروژه ها از اهم کارها بود به ویژه بید بلند خلیج فارس که در طول این مدت انجام گرفت.

مدیرعامل سابق هلدینگ خلیج فارس در ادامه گفت این مسوولیت ها و پست ها همانند مسابقه دو با چوب امدادی می باشد که هرکس به نفر بعدی خواهد داد و ادامه داد پتانسیل های هلدینگ خلیج فارس انشالله از سال دیگر بیرون می آید و در حال حاضر برند هلدینگ خلیج فارس جهانی شده و خارجی ها مثل لینده ، توتال و BASF  خیلی خوب ما را می شناسند.

وی در خاتمه ضمن اظهار موفقیت برای مهندس ربیعی توفیق روز افزون او را در راستای اهداف آرزو کرد.

سپس مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت هلدینگ خلیج فارس پشتیبانی صادرات؛ صنعت و بورس کشور است و روزی که شاخص هلدینگ مثبت است شاخص بورس هم مثبت است. به قله رسیدن سخت است ولی در قله ماندن سخت تر است.

وی تاکید کرد  ما هنرمان این است که برای شرکت ها اعضای هیات مدیره خوبی انتخاب کنیم و کارها را به آنها واگذار کنیم تا خودشان انجام دهند و دست یاری به سوی تمام شرکای تجاری هلدینگ می گشایم و با مدیرانم هم همین روش را پیش خواهم گرفت.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس افزود : یکی دیگر از الویت­های من استفاده از توانمندی­های داخلی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.الویت من با جوان تر­ها است و ادامه داد تلاش خواهم کرد ادامه راه اهداف و برنامه ها باشم  

در خاتمه آقای مهندس ربیعی ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای اعضای قدیم هیات مدیره شرکت صنایع پتروشمی خلیج فارس گفت : اصل اول من کار؛ اصل دوم سلامت و اصل سوم حرفه ای بودن است که این عهد من با شما می باشد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این رویداد و جلسه تودیع و معارفه، به کانال تلگرام ماهنامه صنایع پلاستیک، از طریق کلیک روی آیکون تلگرام که در زیر قرار دارد، بیایید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers