درخواست اصلاح دوباره فهرست توانمندی های داخلی صنعت پلاستیک توسط انجمن لوله و اتصالات PVC

درخواست اصلاح دوباره فهرست توانمندی های داخلی صنعت پلاستیک توسط انجمن لوله و اتصالات PVC

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
برای مشاهده تصویر نامه در اندازه ی واقعی، روی آن کلیک کنید.
 انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی با ارسال نامه ای به مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار اصلاح دوباره ی توانمدهای صنعت پلاستیک ایران در بخش لوله و اتصالات پی وی سی شدند. این دومین باریست که این لیست، مورد اعتراض انجمن مذکور قرار می گیرد و انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی معتقدست که این لیست مبین حقیقت پتانسیل کشور در این حیطه نیست.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، فرزانه خرمیان دبیر انجمن در نامه ای خطاب به پروین نباتی مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، خواستار اصلاح فهرست توانمندی های صنعت پلاستیک شد.

لازم به ذکر است پس از انتشار نسخه اولیه فهرست توانمندی های صنعت پلاستیک، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای به این فهرست اعتراض و خواهان اصلاح و یا ابطال آن شد.

پس از آن اعتراض اولیه که در آن، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC تنها هم نبود و سایر تشکل ها نیز به آن ایرادات کلی و اساسی داشتند، بار دیگر فهرستی دیگر از توانمندی های داخلی محصولات لاستیکی و پلاستیکی توسط دفتر صنایع شیمایی و سلولزی منتشر شد که این بار اگر چه به اسامی شرکت های توانمند اضافه شده بود؛ اما همچنان فهرست دارای نواقص و ایرادهای بسیار است.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای دیگر خواستار اصلاح این فهرست شد که تصویر نامه را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی مدعی است، هم به صورت دستی و هم از طریق ایمیل سی دی و فایلهای حاوی اطلاعات اعضای خود را به دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی رسانده است، اما متاسفانه به هر دلیلی تغییرات مورد نظر این انجمن در لیست توانمندهای لوله و اتصالات پی وی سی رخ نداده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers