برگزاری دومین کنفرانس دوسالانه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی در آبان ماه 1397

برگزاری دومین کنفرانس دوسالانه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی در آبان ماه 1397

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دومین کنفرانس دوسالانه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی موسوم به (OPGC-Oil,Petrochemical,Gas Conference) در تاریخ 23 آبان ماه سال  1397  مصادف با 14 نوامبر 2018 در بوشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، دومین کنفرانس دوسالانه نفت، گاز و پتروشیمی (OGPC2018) یک رویداد علمی بین المللی برای پایش پژوهش‌های علمی و یافته‌های صنعتی جدید در حوزه انرژی و محیط زیست است که  توسط دانشگاه خلیج فارس و با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران در 23 آبان 1397 در بوشهر برگزار می‌گردد.

استان بوشهر به‌دلیل داشتن میادین متعدد نفتی و گازی، تاسیسات گسترده بالادستی نفت، پالایشگاه‌های گاز، پتروشیمی‌ها و نیروگاه‌های تولید برق که عموما در نوع خود از بزرگترین‌ها در جهان محسوب می‌شوند به عنوان پایتخت انرژی ایران شناخته می‌شود.

این کنفرانس قصد دارد که نخبگان دانشگاهی و خبرگان صنعتی را در حوزه انرژی و محیط زیست با هدف ارتقا و عرضه تجارب ویژه صنعتی، پژوهش‌ها و اختراعات علمی، توسعه فناوری، پیشرفت پایدار و تبادل دانش گردهم آورد.

تاریخ فراخوان ارسال به نقل از منابع آگاه 12 فروردین ماه 1397، پایان زمان ارسال مقاله 24 تیرماه 1397 و 24 شهریور آتی تاریخ اعلام نتایج داوری مقالات است.

همچنین علاقه مندانن به حضور در این کنفرانس تا 8 مهرماه 1397 فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers