اطلاعیه مهم انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران

اطلاعیه مهم انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به تازگی شرکتی با جعل عنوان "انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران" اقدام به عمل غیرقانونی و سواستفاده نموده است. انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با انتشار اطلاعیه ای، نسبت به این موضوع هشدار داده است.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پس از اطلاع  انجمن از موازی کاری خلاف قانون یک شرکت با جعل عنوان انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند، مسوولان انجمن مذکور ضمن انجام اقدامات قانونی، جهت تنویز افکار عمومی و جلوگیری از هر گونه سو استفاده اقدام به انتشار اطلاعیه ای نموده اند که متن آن با امضای دبیر این انجمن، ذیلا به استحضار می رسد: 

به اطلاع کلیه اعضای محترم انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران می رساند به تازگی شرکتی با سوء استفاده از نام انجمن و در استای اهداف و برنامه های انجمن اقدام به فعالیت نموده است.

با توجه به مدارک ضمیمه تنها انجمن تخصصی مستربچ و کامپاند در سطح ملی که داری مجوزهای لازم جهت فعالیت قانونی می باشد" انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران" است.

لذا خواهشمند است در صورت اطلاع از فعالیت سودجویان به موازات انجمن و استفاده از برند انجمن مراتب را به  دبیرخانه اطلاع داده و از هرگونه همکاری با ایشان پرهیز نمایید.

بدیهی است انجمن در خصوص موضوع بوجود آمده درحال پیگیری قانونی می باشد.

فایل های ضمیمه 

1- شماره ثبت و شناسه ملی

2- آگهی تاسیس

3- نام انجمن

4- پروانه ثبت 

دبیر انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران 

سحر مومنی

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers