کسب نمره 66/87 توسط انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات PVC در ارزش یابی تشکل ها

کسب نمره 66/87 توسط انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات PVC در ارزش یابی تشکل ها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نتایج پروژه ارزیابی تشکل های عضو اتاق را اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی، این تشکل توانست نمره ی 66/87 را از آن خود نماید. 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی، بر اساس این گزارش معیارهای ارزشیابی و وزن تخصیص یافته به آن شامل؛ حکمرانی با وزن معیار 40، عضویت با وزن معیار 15، خدمات با وزن معیار 15، تاثیرگذاری بر سیاست ها با وزن معیار 20 و تنظیم گری با وزن معیار 10 بوده است.

بر اساس اعلام اتاق بازرگانی ایران، پروژه ارزیابی و ظرفیت سنجی تشکل های اتاق ایران با الگوبرداری از مدل های بین المللی سنجش عملکرد انجمن های کسب و کار و بومی سازی شاخص های پیشنهادی در مدل های ارزیابی جهانی، طراحی و اجرا شده است.

در مدل ارزیابی تشکل ها حداکثر امتیاز 100 در نظر گرفته شده است که بر اساس آن تشکل هایی که موفق به گرفتن امتیاز 80 به بالا شده اند دارای جایگاه «مرجعیت دانشی» در حوزه کاری مربوطه هستند. امتیاز 60 تا 80 دارای دبیرخانه حرفه ای و برخوردار از فرایندهای سازمانی تعریف شده هستند، امتیاز 40 تا 60 برخوردار از ساختارهای اولیه و نیازمند بهبود فرایندها و تشکل های دارای امتیاز کمتر از 40 به معنی آن است که هنوز از الزامات اولیه فعالیت تشکلی برخوردار نیستند.

انجمن لوله و اتصالات پی وی سی در این ارزیابی موفق به گرفتن امتیاز 66/87 شده است. 

اتاق بازرگانی ایران در جمع بندی خود از پروژه ارزیابی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی عنوان آورده است:

نتایج ارزیابی نشان می دهد انجمن در شاخص های مروبط به برگزاری به موقع مجامع عمومی، عملکرد هیئت مدیره، ساختار سازمانی، شایستگی های دبیر، روابط عمومی، تشکیل و برگزاری جلسات کمیته های تخصصی، سخت افزار و زیرساخت های انجمن و حضور موثر در رویدادهای تخصصی مرتبط با حوزه کاری خود (همایش ها، سمینارها و...)، امتیازهای قابل توجهی کسب کرده و از نقاط مثبت انجمن به شمار می رود.

همچنین ازحوزه خدمات می توان از تدوین برنامه خدمات، برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی و ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه کاری، به عنوان مهمترین نقاط قوت انجمن ذکر شده است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers