آغاز ثبت نام قطعی بیست و سومین دوره نمایشگاه نفت،گاز و پتروشیمی

آغاز ثبت نام قطعی بیست و سومین دوره نمایشگاه نفت،گاز و پتروشیمی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ستاد اجرایی بیست و سومین دوره ی نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی از آغاز فرآیند قطعی ثبت نام از علاقمندان، پس از پایان مرحله ی پیش ثبت نام خبر، داد.

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، به اطلاع کلیه شرکت های محترم که نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نموده اند،  می رساند وضعیت ثبت نام قطعی شرکت های متقاضی با در نظر گرفتن زمینه فعالیت اعلامی شرکت ها و با عنایت به الویت زمانی ثبت نام متقاضیان از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امروز یکشنبه96/12/13 به اطلاع همگان می رسد.

متقاضیان محترم می توانند در بخش نقشه سالن ها و لیست مشارکت کنندگان جانمایی خود را مشاهده نمایند همچنین لیست دیگری با عنوان لیست انتظار روی وب سایت رسمی نمایشگاه قرار داده شده که شرکت های موجود در این لیست می بایست منتظر بمانند تا در مراحل بعدی چنانچه فضایی مهیا شد در اختیار این دسته از شرکت ها قرار گیرد.

کلیه مشارکت کنندگانی که به آنها فضای غرفه  اختصاص داده شده است 72 ساعت فرصت دارند که نسبت به تکمیل مدارک ، اخذ پیش فاکتور و تسویه حساب مالی در سامانه ثبت نامی اقدام نمایند بدیهی است در صورت عدم واریز وجه مذکور نام شرکت متقاضی از لیست ثبت نام حذف و فضای متقاضی به سایر شرکت های موجود در لیست انتظار واگذار خواهد شد.

ستاد اجرایی نمایشگاه در سالن 5 نمایشگاه بین المللی واقع در بزرگراه چمران از تاریخ 13 اسفندماه از ساعت 9 الی 17  آماده پاسخگویی و انجام امور ثبت نام متقاضیان محترم است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers