آغاز تولید TPE توسط PolyOne در هند

آغاز تولید TPE توسط PolyOne در هند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکتPolyOne  چندی پیش اعلام نمود که انتظار دارد که از این تابستان تولید TPE را در تاسیسات خود در شهرPune کشور هندوستان آغاز نماید.در حال حاضر این شرکت به تولید کنسانتره های رنگی و افزودنی ها پرداخته و همچنین به طراحی انواع پلیمرهای پیشرفته و ارایه ی مشاوره و راه حلها در زمینه ی پلیمرها نیز می پردازد.

به گزارش واحد ترجمه و تولید محتوی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از وبسایت دکتر گوپتا، کریگ نیکرانت، رییس شرکت صنایع تخصصیPolyOne گفت: "این سرمایه گذاری در تاسیسات ما در شهرPune  پاسخی است به مشتریانمان در هند که یک تامین کننده ی داخلی که قادر به ارایه ی خدمات و محصولات تخصصی در زمینه های رنگ، مواد مهندسی و الاستومرهای گرمانرم باشد، را طلب می نمودند." وی افزود: "ما تنها شرکت در بُعد بین المللی هستیم که تمامی این مواد مورد نیاز را در بازار داخلی هند عرضه می نماییم. مزیت تمرکز تولید شرکتی بین المللی چون PolyOne در هند برای مشتریان هندی اینست که زمان دسترسی شان به محصولات تولیدی مان کوتاه تر می شود، چرا که این تولیدات در هند انجام می شود و در عین حال می توانند از تخصص ما و از شبکه ی بین المللی ما در علوم پلیمر بهره ببرند."

کمپانی PolyOne ساخت تاسیساتPune را در سال 2014 آغاز کرد، در ابتدا تمرکز بر تولید رنگدانه ها و مواد افزودنی برای تامین نیاز مواد اولیه ی بازارهایی نظیر حمل و نقل، الکترونیک و برق، مراقبت های بهداشتی، سیم و کابل و بسته بندی بود. اما پلی وان ظرفیت تولید و ساخت خود را در سال گذشته به مواد مهندسی تخصصی توسعه داد. حال با افزودن جدید ترین محصول TPE، PolyOne تولید کنندگان هندی را قادر می سازد تمامی نیازهای خاص خود را از یک منبع داخلی تامین نمایند.

ویسکا ویج، مدیر عامل شرکت PolyOne در هند، گفت: "ما بسیار هیجان زده هستیم که به تولید داخلیTPE ها در هند خواهیم پرداخت."

وی در انتها افزود: " در عین حال، ما همچنین قصد داریم که تکنولوژی و پرسنل فروش را به روز کرده و افزایش دهیم تا به ارایه ی خدمات نوآورانه  و همکاری ای  که مشتریان ارزشمندمان در هند، مستحق آن هستند، در بهترین شرایط ممکن بپردازیم."

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers