واکنش وزارت صمت به نامه تشکل های خصوصی صنعت در خصوص بورس کالا

واکنش وزارت صمت به نامه تشکل های خصوصی صنعت در خصوص بورس کالا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

چندی تشکل های  خصوصی صنعت  در نامه ای اعتراضی خطاب به وزیر صمت، خواستار اصلاح ساختاری سازمان بورس کالای ایران شدند. حالا در اولین واکنش، وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارسال نمابری به برخی از این تشکل ها، خواستار جلسه ای با حضور آنها و نماینده ی بورس کالای ایران و برخی دیگر از مسوولان سازمانهای ذی ربط ، برای بررسی مشکلات موجود شده است.

مطابق اطلاعات مندرج در این نمابر ، معاون امور اقتصادی و بازرگانی میزبانی این جلسه را که فردا سه شنبه هشتم اسفند ماه برگزار خواهد شد بر عهده خواهد داشت. همچنین در این نامه که رونوشت آن را می توانید در تصویر این مطلب ببنید، از آقای سلطانی خواسته شده است که به همراه کارشناسان ذی ربط در این جلسه که ساعت برگزاری آن نیز 9:30 دقیقه صبح است مشارکت کنند.

مدعوین به این جلسه از بخشهای دولتی و سازمانهای مرتبط با وزارتخانه ها عبارتند از :

معاون امور اقتصادی و بازرگانی، مشاور وزیرو مدیرکل دفتر وزارتی، معاون پژوهشی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سامان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی، مدیرکل صنایع شیمیایی و سلولوزی.

لیست مدعوین تشکل ها:

رییس هیات مدیره سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران، بخشی، رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران، صحاف امین، رییس هیات مدیره انجمن ملی پلاستیک ایران، مرتضوی، رییس خانه صنعت و معدن استان تهران و دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری

به هر روی، ماهنامه ی صنایع پلاستیک با توجه به جمیع جهات، همین عکس العمل اولیه ی وزارت صمت را به فال نیک گرفته و امیدوارست که این جلسه به جلسات ختم شود که منجر به اصلاح رویه ی بورس کالای ایران شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers