متن استعفای آقای ژوبین قاسمی از عضویت در هیات مدیره انجمن صنایع همگن استان تهران

متن استعفای آقای ژوبین قاسمی از عضویت در هیات مدیره انجمن صنایع همگن استان تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آقای ژوبین قاسمی یکی از منتخبین انجمن همگن صنایع پلاستیک با ارسال نامه ای به جناب آقای بختیاری، تقاضای استعفا و دلایل خود برای این امر را تقدیم ریاست هیات مدیره  ی انجمن همگن نموده است. هنوز ریاست هیات مدیره ی انجمن صنایع همگن استان تهران نسبت به این استعفانامه واکنشی نشان نداده اند. ماهنامه ی صنایع پلاستیک آرزومندست، جناب بختیاری با تجربه ی کافی در این برهه ی حساس، بتوانند با بازگردان همدلی، خزانه دار انجمن همگن را نیز حفظ نمایند.
متن استعفای آقای ژوبین قاسمی که نسخه ای از آن در اختیار ماهنامه ی صنایع پلاستیک قرار گرفته است، به شرح ذیل است:

به نام خدا

جناب آقای بختیاری

ریاست محترم هیئت مدیره انجمن همگن پلاستیک تهران

موضوع : استعفاء

با سلام و احترام

حدود یکسال از انتخابات مجمع سال 95 میگذرد ، متاسفانه مشکلات و عدم تفاهم اعضا هیئت مدیره از بدو شروع آن ، دعوا و برخورد بین دونفر اعضا بر سر انتخاب نائب رئیس هیئت مدیره و حتی گاهاً قهر و کدورت شدید ، خروج بسیاری از اعضاء قدیمی عضو ، شکایت یکی از اعضا هیت مدیره( معین فر ) از بنده بدلیل فحاشی ، تهیه نامه مورخ 96/09/06 که اعلام میدارد نشریه تعطیل شده ولیکن با درایت جنابعالی نه تنها تعطیل نشده بلکه در آخرین شماره بعد از سالها زیان با سود بسیار خوبی نیز روبرو شده ( که متاسفانه باز نیز همین شخص با طرح مسائل دیگری سود و زحمات جنابعالی رانیز زیر سوال بردند ) ، تهیه نامه 11/30 که اعلام میدارد اسناد مالی به بازرس ارائه نشده و اعلام میدارد که بنده شانه خالی میکنم و تهدید به حضور و پاسخ در مراجع قضایی که کاملا واضح است زاویه دار میباشد

( طی تماس تلفنی به بازرس اعلام نمودیم که اطلاعات حاضر می باشد و در صورت مراجعه ایشان قابل ارائه خواهد بود )و اتهام این شخص به بنده مبنی بر استفاده بنده از سپرده های بانکی برای مصرف شخصی که سراسر وهم و خیال هست ، همه و همه باعث عدم حرکت رو به جلو می باشد .

بنده فکر میکنم تشکیل این هیئت مدیره متاسفانه صرفاً جنبه تقابل با گروه قبلی بوده و در طی این یکسال همواره اتهام به خبر چینی و ارسال اطلاعات از سوی بنده به دیگران از سوی این شخص بوده و هست .

اصرار مبنی بر اخراج اعضا بدهکار و فشار بسیار زیاد مبنی بر تهیه و ابلاغ نامه اخراج اعضا بدهکار که در این شرایط که اعضا انجمن از 1000 نفر به 250 نفر و با اصرار این امر به 100 نفر در حال تعلیق هست ، بنظر نفع انجمن نیست و نمی باشد . تغییر تاریخ مجمع از دی به اسفند ( که اعضا بدهکار فرصت حضور در محجمع را نیابند)

لذا بدینوسیله اعلام میدارم که از این تاریخ متاسفانه امکان ادامه همکاری در سمت عضو هیئت مدیره و خزانه دار را نخواهم داشت و استعفاء خویش را اعلام میدارم.

لازم بذکر است در این تاریخ مجموع سپرده بانکی نزد بانک پاسارگاد جمعاً مبلغ 2/448/000 ریال و در بانک سپه جمعاً مبلغ 900/000/000 ریال می باشد .

                                 با آرزوی موفقیت برای تمام اعضا

                                                                            ژوبین قاسمي قهيازي

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers