گام بعدی؛ انجمن پلی اتیلن به اعضایش توصیه کرد: "عدم خرید دو هفته ای از بورس کالا"

گام بعدی؛ انجمن پلی اتیلن به اعضایش توصیه کرد: "عدم خرید دو هفته ای از بورس کالا"

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش ماهنامه صنایع پلاستیک، در پی اطلاعیه ی دیروز هیات مدیره ی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، امروز جلسه ای اضطراری در محل این انجمن با حضور تعدادی از اعضای تاثیر گذار و کارشناسان انجمن برگزار شد که نتیجه ی آن تصمیم بر عدم خرید دو هفته ای از بورس کالا است. در همین زمینه هیات مدیره ی انجمن مذکور، که اولین بخش از صنایع پایین دستی است که نسبت به افزایش بی رویه ی قیمتها اقدامی عملی از خود نشان داده است، اطلاعیه ی جدیدی صادر کرده است که متن آن به شرح ذیل است:

به اطلاع می رساند در پی افزایش بی رویه ی مواد اولیه ی پتروشیمی های داخلی و جلسه ی اضطراری امروز دوشنبه 30 بهمن ماه 1396 که از ساعت 10 صبح با حضور اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران و نمایندگان عضو انجمن آغاز شده است، تصمیم جمعی بر آن شد که اعضای محترم انجمن از این تاریخ تا دو هفته ی آینده از خرید مواد اولیه در بورس کالا امتناع نمایند.

اخبار تکمیلی در خصوص این نشست اضطراری که در پی اطلاعیه ی دیروز هیات مدیره ی انجمن برگزار شد متعاقبا در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

این اقدام انجام در واقع اقدامی واکنشی در پی افزایش قیمت بی رویه مواد اولیه پتروشیمی در اعلام قیمت جدید شرکت ملی پتروشیمی بود. روز گذشته قیمت پایه پلی اتیلن اکستروژن، 580 تومان افزایش یافت.

ماهنامه صنايع پلاستيك تصميمات امروز انجمن صنفی تولید کنندگان لوله و اتصالات پلي اتلن را ارج نهاده و به مدير با شهامت آن جناب آقاي بيوك صحاف امين تبريك مي گويد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers