برنامه های سال آتی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

برنامه های سال آتی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
آقای مهندس اسماعیل قنبری مدیریت عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در ارتباط با اهداف و فعالیت های شرکت ذیل مدیریت خود در سال آتی توضیحاتی را ارایه نمود.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از نیپنا، مهندس قنبری مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در ارتباط با برنامه ها و اهداف این شرکت توضیحاتی را ارایه کرده است که اهم آن به شرح ذیل است.

وی در ارتباط با برنامه های شرکت پژوهش و قناوری پتروشیمی گفت: ما یک سری اهداف ثابت داریم که تغییر ناپذیرند، این اهداف به صورت کلان در همه ی زمانها دنبال می شوند. وی سپس در ارتباط با اهداف کلان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: عمده ی برنامه های ما در سال 1397 حول سه محور ذیل می باشند:

  1. همکاری مشترک با صنعت است مانند قراردادی که با پتروشیمی شازند برای تولید کاتالیست امضا شد و با هلدینگ خلیج فارس نیز مذاکراتی آغاز شده و بزودی شاهد انعقاد قرارداد های جدید همکاری خواهیم بود.
  2. فعالیت های صنعت محور و تقاضا محور در بخش های فرایند، کاتالیست و مواد شیمیایی و خدمات فنی پژوهشی. در همین راستا ۳۰ درصد از فعالیت سال آینده شرکت پژوهش و فناوری به پروژه های صنعت محور اختصاص خواهد داشت.
  3. ادامه فعالیت های پژوهشی در توسعه و گسترش مرزهای دانش به منظور دستیابی به دانش های فنی جدید و ارتقا و بهبود دانش های فنی مهندسی موجود است به عبارت دیگر باید فعالیت هایی که از قبل شروع شده را به سرانجام برسانیم همانطور که می‌دانید پروژه های پژوهشی با توجه به پیچیدگی های خود و دانش فنی هدف‌گذاری شده به زمان مطلوب خود نیاز دارد و بعضی از پروژه‌ها ممکن است به چند سال بررسی و تست نیاز داشته باشند.

مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اشاره به اهمیت تعریف پروژه های جدید دانشی، آنها را  عمده‌ترین اقدام شرکت پژوهش و فناوری دانست و افزود: در راستای بهبود و توسعه دانش های فنی موجود و دستیابی به دانش های فنی جدید علاوه بر تقاضای صنعت پروژه‌های هدف‌گذاری شده را نیز آغاز خواهیم کرد. همچنین عمق همکاری با مراکز پژوهشی دانشگاهی را بیشتر می کنیم البته تا پایان سال جاری فاز یک این همکاری یعنی پایش تکنولوژی و دانش های هدف‌گذاری شده با انیستیتو تحقیقاتی چهارگانه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به پایان می‌رسد و در سال آینده فاز دوم این همکاری آغاز می‌شود.

قنبری در مورد تعامل این مجموعه با شرکت های خارجی و همکاری های بین المللی گفت: همکاری های مشترک با ۱۲ شرکت معتبر پتروشیمی بین‌المللی در دستور کار شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی قرار گرفته که این همکاری ها در قالب فروش لایسنس، عرضه دانش فنی به گیرندگان داخلی و همکاری های مشترک دانشی در راستای دستیابی به دانش فنی برتر است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers