نشست HUB 2018؛ اردیبهشت 1397 در تهران

نشست HUB 2018؛ اردیبهشت 1397 در تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

جناب آقای مهدی پشت کوهی مدیر عامل شرکت همایش سازان امروز، با ارسال ایمیلی به پورتال جهانی پلیمر مدیا که نسخه ای از آن در اختیار دبیر تحریریه ی سایت ماهنامه ی صنایع پلاستیک نیز قرار گرفته است، از میزبانی کشورمان برای نشست سالانه ی آسیا - اقیانوسیه (Pacific Hub-Asia) خبر داد. 

به گزارش اختصاصی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، انجمن مشاوران مدیریت ایران به عنوان نماینده شورای بین المللی مشاوران مدیریت (ICMCI) درکشور، در همراهی با کانون شبکه مشاوران مدیریت  و مهندسی ایران پس از 3 سال تلاش بی وقفه  و مجدانه موفق گردید تا از بین چندین کشور متقاضی،  برای نخستین بار  میزبانی نشست سالانه آسیا -  اقیانوسیه  (Pacific Hub-Asia) این شورا در سال 2018 را به دست آورد.

در این کنفرانس که متخصصین و خبرگان علم مدیریت از اقصی نقاط جهان حضور خواهند یافت، علاوه بر پیگیری "نقش مدیریت نوین در توسعه پایدار"به عنوان محور اصلی کنفرانس، موضوعاتی چون ایجاد  فرصت های همکاری بین المللی (مشاوره مدیریت) و سرمایه گذاری خارجی و تبیین اهمیت و جایگاه مشاوره مدیریت در توسعه پایدار جوامع و کشورها محورهای کنفرانس خواهد بود.

" نشست سالانه شورای بین المللی مؤسسات مشاوره مدیریت آسیا - اقیانوسیه ICMCI 2018 " در روزهای  3 و 4 اردیبهشت ماه 1397 با همکاری شرکت همایش سازان امروز، در مرکز همایش های بین المللی  صدا و سیما - تهران برگزار می شود و علاوه بر مهمانان عالیقدر خارجی (روسا و اعضاي كشورهاي عضو ICMCI)، مقامات تراز اول کشور و اساتید و مشاوران بنام علم و فنون  مدیریت، در کنار خبرگان صنعت و تجارت، از ايران و ساير كشورها گرد هم خواهند آمد.

جهت کسب  اطلاعات تکمیلی  درخصوص ثبت نام در کنفرانس و نمایشگاه جانبی خواهشمند است دستور فرمایید به کانال اطلاع رسانی کنفرانس T.me/hub2018 مراجعه نمایند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers