رسیدن قیمت PVC به بالاترین حد خود از اکتبر 2014

رسیدن قیمت PVC به بالاترین حد خود از اکتبر 2014

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با توجه به فرا رسیدن سال نو چینی انتظار بر این بود که با کاهش معاملات و در نتیجه ادامه ی روند نزولی مواجه باشیم، خاصه آنکه قیمت نفت نیز به روند نزولی خود ادامه داد، در بیشتر موارد البته این پیش بینی مقرون به واقع بود، اما در مورد پی وی سی ها با یک مورد، استثنا مواجه شدیم و این ماده به بالاترین رقم خود از اکتبر سال 2014 تا به حال رسید.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از پترو تحلیل، در پی پذیرش افزایش 60 دلاری قیمت پی وی سی آسیا در محاسبات ماهیانه برای ماه مارس از طرف خریداران، قیمت این محصول در روز چهارشنبه هفته گذشته در محاسبات هفتگی 20 تا 50 دلار در هر تن رشد داشت، که این میزان بالاترین نرخ از اکتبر سال 2014 است.

در اوایل هفته پیش، پیشنهادات جدیدی برای ماه مارس با قیمت 970 دلار در هر تن (CFR چین)، 1020 دلار در هر تن (CFR هند)، 930 دلار در هر تن (FOB تایوان) اعلام شد که حاکی از رشد 60 دلاری همین قیمت ها در مقایسه با قیمت های قراردادهای ماه فوریه بود. منابع آگاه در بازار گفتند به این علت که خریداران تمایل داشتند باتوجه به افزایش احتمالی میزان تقاضا در ماه مارس نیازهای خود را تأمین کنند، محموله های ارسالی از تایوان، پس از اعلام پیشنهادات جدید، کاملا به فروش رسیدند.

باتوجه به احتمال شروع صادرات پی‌وی‌سی از سوی تولیدکنندگان چینی همزمان با روند صعودی قیمت های بازار آسیا نسبت به بازار داخلی این کشور، برخی از منابع آگاه در بازار اظهار داشته اند که قیمت ها در بازار پی وی سی آسیا به بالاترین میزان خود رسیده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از صنعت پلاستیک کشور، با کلیک روی آیکون تلگرام ذیل، به عضویت کانال ماهنامه در آیید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers