تحلیل صنعت ماشین آلات صنایع پلاستیک در بازار جهانی + دانلود فایل

تحلیل صنعت ماشین آلات صنایع پلاستیک در بازار جهانی + دانلود فایل

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش وبسایت صنایع پلاستیک به نقل از هایتک مانیتور، سطح صنعت ماشين‌سازي و تجهيزات صنعتي در هر کشوري بيانگر سطح توسعه يافتگي صنعتي و توليدي در آن کشور مي‌باشد، مشروط بر اينکه اين ساختار توام با يافته ­هاي فني و فناوري باشد.

يکي از زيرشاخه‌هاي مهم و با ارزش افزوده بالا در صنعت ماشين­ سازي و تجهيزات صنعتي، ماشين‌آلات پليمري است که با توجه به ميزان توليد پلاستيک در کشور و جهان و لزوم استفاده از آن، بسيار تاثيرگذار در اقتصاد کشور بوده و داشتن تکنولوژي‌هاي جديد و کارآمد آن باعث رونق تجاري و پيشرفت کشور مي‌گردد.

مطالعه پیش روی در دو فصل تدوین شده است. فصل اول فرآيندها و ماشين‌آلات رايج توليد محصولات و قطعات پليمري به منظور آشنايي بيشتر، مورد بررسي قرار مي‌گيرند و در فصل دوم ابتدا بازار جهاني ماشين‌آلات فرآيند پلاستيک، مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

سپس صنعت ماشين‌آلات پلاستيک کشور چين، به عنوان بزرگترين توليدکننده اين ماشين‌آلات در جهان، که در سال‌هاي اخير توانسته بيشترين سهم توليد را به خود اختصاص دهد، بررسي مي‌شود و استراتژي توليدکنندگان چيني که منجر به غلبه بر چالش‌ها و مشکلات و پيشرفت آن‌ها در اين صنعت شده، مورد تحليل قرار مي‌گيرد.

دریافت فایل تحلیل صنعت ماشین الات صنایع پلاستیک در بازار جهانی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers