تحلیلی بر معاملات کالاهای پلیمری؛ دیروز سه شنبه 7 آذر 1396

تحلیلی بر معاملات کالاهای پلیمری؛ دیروز سه شنبه 7 آذر 1396

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیروز سه شنبه، هفتم آذرماه 1396، حجم معاملات محصولات پلیمری به ۴۷هزار و ۱۹۰تن رسید.

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بورس ایران،دیروز سه شنبه هفتم آذرماه 1396، عرضه محصولات ۵۷ هزار و ۱۷۱ تن و تقاضای آن هم بالغ بر ۸۸ هزار و ۶۵۶ تن بود. 

به این ترتیب در گروه محصولات پلیمری، پی وی سی ها، پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی و پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری با رقابت از سوی معامله گران روبه رو شدند. بیشترین رقابت در گروه محصولات پلیمری مربوط به پی وی سی ها بود.

به طوری که پلی وینیل کلراید S۷۰ پتروشیمی بندرامام با ۶۶ تن عرضه ۴۸۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۱۱ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزارو ۲۹۲ تومان رقم خورد.

پلی وینیل کلراید S۶۵ پتروشیمی اروند با ۲۲۰۰ تن عرضه ۵۸۵۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزارو ۲۸۴ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۶۷۲ تومان رقم خورد.

همچنین پلی وینیل کلراید S۶۵ پتروشیمی بندرامام با ۳۰۱۴ تن عرضه ۵۵۴۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه ۳ هزار و ۲۸۴ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۶۷۹ تومان بود.

در گروه پلی پروپیلن ها هم پلی پروپیلن نساجی SF۰۶۰ با حجم ۹۰۳ تن عرضه ۲۰۳۷ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۳۴۵ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۶۶۳ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجی HP۵۵۲R جم هم با ۱۵۴۰ تن عرضه ۳۲۳۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۳۴۵ تومان و میانگین نرخ خرید ۴ هزار و ۵۱۳ تومان رقم خورد.

همچنین پلی پروپیلن نساجی HP۵۱۰L جم هم با ۸۸۰ تن عرضه ۳۵۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۳۴۵ تومان و میانگین نرخ خرید آن ۴ هزار و ۶۲۰۰ تومان بود.

پلی پروپیلن نساجی C۳۰S پتروشیمی مارون با عرضه ۲۲۰۰ تن ۴۶۶۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۳۴۵ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۶۰۸ تومان رقم خورد.

در همین حال امروز پلی استایرن انبساطی ۳۰۰ و ۴۰۰، پلی اتیلن سنگین فیلم F۷۰۰۰ پتروشیمی مهر، پلی اتیلن سنگین EX۵ پتروشیمی جم و پلی اتیلن سنگین تزریقی HI۰۵۰۰ بندرامام وارد سیستم مچینگ شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers