انتخاب سومین هیات مدیره انجمن ملی در مجمع امروز

انتخاب سومین هیات مدیره انجمن ملی در مجمع امروز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

امروزسه شنبه 7 آذرماه 1396 خورشیدی، نوبت دوم مجمع عمومی عادی و فوق العاده ی انجمن ملی پلاستیک ایران برگزار می شود.

نوبت نخست مجمع عمومی عادی و فوق العاده در تاریخ 23 آبان به دلیل نرسیدن به حد نصاب برگزار نشد.

مهمترین دستور جلسه ی امروز انتخاب اعضای هیات مدیره ی سوم انجمن توسط مجمع عمومی می باشد. لازم به ذکرست آقایان آقایان متوسلیان، ترکمان، قصری و تیموری از اعضای برجسته ی هیات مدیره های ادوار اول و دوم انصراف خود را برای عضویت در هیات مدیره ی سوم انجام اعلام کرده اند تا به این صورت جا برای حضور سایر کاندیداها باز شود.

هیات مدیره ی انجمن از 9 عضوی اصلی و 22 عضو علی البدل تشکیل می شود که به نسبت سایر هیات مدیره ها، اندکی این تعداد اندکی زیاد به نظر می رسد که در مورد آن نظرات گوناگون و گاها متضادی وجود دارد. برابر شنیده ها، قرار ست در مجمع عمومی امروز، پیشنهاد افزایش اعضا به 13 تن نیز مورد بررسی قرار گیرد.
به گفته ی ارگان انجمن ملی لیست کاندیداهایی که خود را برای انتخابات امروز کاندید کرده اند تا به عضویت هیات مدیره انجمن ملی پلاستیک ایران در آیند به شرح زیر می باشد:

١- بیوک صحاف امين ۲-بیژن سحر  ناز ۳- محسن صفائی ۴- آقای علی لشگري ۵- آقای علی قاسمي (سمنان) ۶- آقای سعید زکایی ۷- آقای مسعود جمالي( اصفهان) ۸. آقای محمود زند کریمی( قم) ۹- آقای سعید صبوري ۱۰- آقای مهدی پور قاضي ۱۱- آقای بیژن اميني ۱۲- آقای محمدرضا شاكري ۱۳- آقای علیرضا ترك ۱۴. داود خادمی

به نظر می رسد آقای كاظم ظهيري، از مردان خوشنام صنعت پلاستیک کشور نیز تنها کاندیدای عضویت به عنوان بازرس هیات مدیره می باشند.

به گفته ی اینپیا ارگان رسمی انجمن ملی پلاستیک ایران، از تمامی اعضای انجمن ملی پلاستیک ایران برای حضور در مجمع و مشارکت در انتخاب هیات مدیره جدید، دعوت به عمل می ‌آید.

نوبت دوم مجمع عادی و فوق العاده انجمن، امروز ساعت 15 تا 18 در خیابان وزرا، خیابان بیست و یکم، ساختمان شماره یک اتاق بازرگانی تهران، سالن کنفرانس این مجموعه برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers