پتروشیمی نوری؛ برای 45 روز به تعطیلات رفت!

پتروشیمی نوری؛ برای 45 روز به تعطیلات رفت!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

از چهار روز پیش و از روز چهارشنبه یکم آذرماه 1396 تعمیرات اساسی پتروشیمی نوری به عنوان بزرگترین واحد آروماتیک کشور آغاز شود.

این واحد طی ماههای گذشته بیشترین صادرات محصولات پتروشیمی از نظر ارزی را به خود اختصاص داده است و از این حیث نیز یکی از مهمترین پتروشیمی های کشور به شمار می رود.

مجتبی طاهری اعلام کرد که عملیات  از لحاظ وسعت کار و حجم کار اجرایی مربوطه، بزرگترین تعمیرات اساسی این مجتمع از زمان آغاز  راه اندازی تا به حال است. وی تاکید کرد: بسیار امیدواریم حداکثر در مدت چهل و پنج روز تعمیرات اساسی مجتمع، انجام گرفته و مجتمع برای آغاز تولید آماده بهره برداری گردد.

طاهری در ادامه افزود: پروژه های رفع تنگناهای تولید در واحد ریفرمینگ این مجتمع، از جمله تعویض قسمتهای داخلی راکتورهای R-3001/3004 و تعویض لوله های کوره های H-3001/3004 و بهره برداری از مبدل E-3001 مهمترین و حساس ترین فعالیت این تعمیرات اساسی است.

به گفته این مدیر ارشد، به موازات تعمیرات اساسی و حساس مذکور، سایر کارهای برنامه ریزی شده واحدهای مختلف، که انجام آن در زمان بسته شدن کامل واحدهای فرآیندی امکان پذیر است، اقدام خواهد شد.

طاهری در انتها گفت:  به حول و قوه الهی و با تلاش و همت کارکنان سخت کوش شرکت، وقتی که این تعمیرات اساسی صورت پذیرد، انتظار داریم، علاوه بر افزایش راندمان تولید مجتمع، کیفیت و خلوص محصولات پتروشیمی نوری و به تبع آن سوددهی تجاری آن نیز افزایش یابد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers