وقتی که یک صنعت برای کمک به پا می خیزد

وقتی که یک صنعت برای کمک به پا می خیزد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در پی وقوع زلزله شدید در غرب ایران و درگذشت بیش از ۴۰۰ نفر از هم میهنان مان و تخریب بسیاری از روستاها و شهرهای غرب کشور به ویژه در شهرهای کرمانشاه و روستاهای اطراف و شهر "سرپل ذهاب"، بخش های گوناگون کسب و کار در ایران نسبت به کمک به زلزله زدگان اقدام کردند که از آن جمله بخش صنعت پلاستیک ایران بود.
گرچه عده ای از تشکل های ایرانی سعی کردند از این فضا هم برای تبلیغات و نمایش قدرت خود استفاده کنند، اما در مجموع این بخش از صنعت کشور به دلیل امکان تامین برخی از نیازهای مناطق و مردم زلزله زده توانستند اقداماتی قابل توجه انجام دهند.
از جمله انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر با جمع آوری مبلغی نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان از عده ای از اهل صنعت (حدود ۹۰ نفر تا زمان تهیه این مطلب) و شرکت ها و کارخانه ها، در رده نخست جمع آوری این کمک ها قرار دارد. از سوی دیگر تعدادی از شرکت و مجتمع های تولیدی مثل "سنی پلاستیک - مجتمع طبرستان - کوشا پلاست نیکان و...) ترجیح دادند تا کمک های خود را به صورت کلی و با ارسال آن توسط وسایل حمل و نقل سنگین به مناطق زلزله زده ارسال نمایند.

تا جایی که می دانیم بخشی قابل توجه از نیاز مناطق زلزله زده به فیلم های پلاستیک هم توسط درخواست های ائتلاف 5+1 انتخابات اتحادیه صنفی و بخشی هم توسط شرکت پلاستیک کار تامین شده است.
این وبسایت لازم می داند از این نوعدوستی و همراهی صاحبان و کارکنان صنعت پلاستیک کشور تشکر نماید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers