ثبت نام 850 غرفه گذار برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

ثبت نام 850 غرفه گذار برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌اللملی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران امسال با ثبت نام 850 غرفه گذار که رشدی بیست درصدی را نشان می دهد، همراه بوده است.

جانمایی غرفه های بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌اللملی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران از ابتدای ماه مهر 1396 شمسی آغاز شده و بنا به گزارشها فقط 5 درصد از فضای اختصاص یافته به نمایشگاه هنوز باقی مانده است که جانمایی نشده است.

 مدیر روابط عمومی نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی در این زمین اظهار داشت: با وجود اینکه سال گذشته فکر می کردیم استقبال حداکثری از نمایشگاه صورت پذیرفته باشد، اما امسال رکورد سال قبل را پشت سر گذاشتیم و استقبال بسیار خوبی از سوی صاحبان کسب و کار و دست درکاران و فعالان صنعت چاپ و بسته بندی از نمایشگاه بیست و چهارم به عمل آمده است. 

 ابوالفضل ایمنی افزود: پیش ثبت‌نام نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته‌بندی که از ابتدای تیر ماه امسال آغاز شد و  تا آبان ماه نیز ادامه داشت، بدون هیچ مشکلی تمام مراحل خود را پشت سر گذاشت. وی ادامه داد: تنها در نخستین روز از پیش‌ثبت‌نام بیش از یک صد و پنجاه فرم پیش ثبت نام تکمیل و به دفتر ستاد ارسال شد که خبر از استقبال بسیار خوب فعالان این صنعت داشت.

وی به کمبود فضا برای این تعداد غرفه گذار متقاضی اشاره نمود و گفت: در چند دوره متاخر علاوه بر گروه کالایی ما اولویت پیش ثبت نام را نیز جهت جانمایی های نهایی به روال کاری مان افزوده ایم، به همین دلیل هم در اوایل کار با هجوم متقاضیان رو به رو شدیم و مجددا به همین دلیل نیز برای اسکان تمام پیش ثبت نام کنندگان را به خاطر محدودیت فضا نداریم.

 ایمنی با بیان اینکه در این دوره 13 سالن بخش غربی در اختیار برگزارکنندگان قرار داده می شود، یادآور شد: در پاویون اروپا که امسال در سالن 38 نمایشگاه تهران قرار دارد، چاپخانه‌دارانی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، اتریش و فرانسه به تعامل و رایزنی با چاپخانه‌داران ایرانی می‌پردازند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران 22 تا 25 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers