آغاز توزیع سراسری شماره آبانماه ماهنامه صنایع پلاستیک

آغاز توزیع سراسری شماره آبانماه ماهنامه صنایع پلاستیک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شماره ی 334 ماهنامه صنایع پلاستیک، توزیع شد. در این شماره به سیاق دوره ی جدید ماهنامه، پرونده ی " پی وی سی و مواد افزودنی" مورد بررسی دقیق قرار گرفته است. مطالب مرتبط با این بخش از ماهنامه عبارتند از :

تاریخچه کشف و استفاده از PVC (به همراه جدول روند تحولات پی وی سی در طول تاریخ)
پلی وینیل کلراید و مواد افزودنی آن
مواد افزودنی پلاستیک (1) – استابیلایزرهای پی وی سی
جهان در تقابل با DOP: که چکیده ایست از مقاله ی ارایه شده در همایش ظروف یکبار مصرف؛
پی وی سی امولسیون اروند (1) : در این مقاله که توسط تیم تحقیقاتی ماهنامه صنایع پلاستیک با همکاری چند مرکز صنعتی و تحقیقاتی انجام پذیرفته است، PVC-E مجتمع پتروشیمی اروند، از لحاظ فنی مورد بررسی قرار گرفته است. در صورت همکاری مثبت پتروشیمی اروند، قسمت دوم این مقاله نیز که از لحاظ کاربردی می تواند مورد استفاده ی صنایع پایین دستی پتروشیمی قرار گیرد، ادامه خواهد یافت.

در سایر بخش های ماهنامه می توانید مطالبی در ارتباط با " ایران پلاست یازدهم" از متن تا حاشیه، " ایران پلاست به روایت تصویر" و ... را مطالعه نمایید. همچنین برای علاقمندان به تاریخچه ی این رویداد، قسمت دوم تاریخچه ی ایران پلاست نیز در این شماره به تبع رسیده است.

از دیگر مطالب خواندنی این شماره، مصاحبه ای دوستانه با مدیرعامل "اتحادیه ی تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری ایتالیا" می باشد که شما را به مطالعه ی آن دعوت می نماییم.

مصاحبه ی دیگری در این شماره به نشر رسیده که گفتگویی خواندنی و بی پرده با بانوی خستگی ناپذیر "صنعت بازیافت" کشور، سرکار خانم مهندس فاطمه ارشادی مدیر عامل شرکت پویا پلیمر امیرکبیر است.

آخرین نوآوری های صنایع پلیمری، به همراه گزارش شش ماهه ی نخست "اتحادیه ماشین سازان صنایع پلیمری آلمان" و بسیار مطالب خواندنی دیگر در این شماره برای استفاده ی صنعتگران، دانشجویان و اساتید فن در نظر گرفته شده است.

شماره ی آبان ماه ماهنامه ظرفهای روزهای آتی به دست مشترکان و مخاطبان گرامی خواهد رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers