زمان و مکان انتخابات اتحادیه پلاستیک تهران مشخص شد.

زمان و مکان انتخابات اتحادیه پلاستیک تهران مشخص شد.

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بنا به اخبار واصله به تحریریه ی وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک، انتخابات اتحادیه سازندگان و فروشندگان مصنوعات پلاستیک، نایلون، ملامین و مشمع  تهران قرار است روز اول آذر ماه سال 1396 در محل اتحادیه برگزار گردد. 

این انتخابات که یکبار به دلیل به حدنصاب نرسیدن به دور دوم کشیده شد، در اولین روز از آخرین ماه پاییز سال جاری در دفتر اتحادیه ی پلاستیک برگزار خواهد شد. مکان برگزاری انتخابات اتحادیه یکی از موارد مورد مناقشه میان کاندیداها بود و چند بار تغییر کرد. 

دو ائتلاف رقیب بیشترین شانس را برای حضور در هیات مدیره دارا می باشند. ائتلاف "امید و اصلاحات" با محوریت اسرافیل قنبری ممان و اتئلاف " همفکری و هم اندیشی " با محوریت " سید رحیم مقیمی اصل" با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. البته چند کاندیدای مستقل نیز در انتخابات حاضر هستند. 

قرارست، انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود . لازم به ذکرست فقط دارندگان پروانه کسب مجاز به شرکت در انتخابات می باشند و مباشر یا شریک یا وکیل اجازه رای دهی ندارند. همچنین ارائه اصل کارت ملی و پروانه کسب برای شرکت در انتخابات الزامی است.

 اسامی کاندیدا به شرح ذیل میباشد:
عباس احمدیان، ابوالقاسم افشاری، محمدرضا اقدامیان، رسول پناهی، یوسف جودی، علیرضا حیدر لواسانی،کورش ساسانی، وحید شکرانه، اسرافیل قنبری ممان، احسان کاظمی، سید مجمد هادی معصومی سیدرحیم مقیمی اصل؛ مجید مهندسیان، حمید رضا نمکی محمدرضا نوبر، بابک نورایی کاندیدای عضویت در هیات مدیره هستند که 7 نفر آنها نهایتا با رای مجمع عمومی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب خواهند شد

همچنین آقایان حسن زندیه، عبدالرزاق کیانی، محمد حسین سهیلی بخش نیز برای کسب کرسی بازرس هیات مدیره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.  

این انتخابات از ساعت 9 صبح الی 15 بعداظهر روز چهارشنبه یک آذر 1396 در محل دفتر اتحادیه پلاستیک واقع در خیابان شریعتی، کوچه گوهر برگزار خواهد شد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers