تحلیلی بر قیمت های پایه جدید مواد پلیمری در هفته سوم آبان

تحلیلی بر قیمت های پایه جدید مواد پلیمری در هفته سوم آبان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیروز یکشنبه 14 مهرماه سال 1396 قیمت جدید پایه محصولات پلیمری و پتروشیمی توسط دفتر توسعه ی صنایع پایین دستی (تکمیلی) پتروشیمی منتشر شد. ذیلا تحلیلی از این قیمتها و مقایسه ی آنها با قیمت های پایه ی هفته ی گذشته را ملاحظه نمایید. 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران، بیشترین افزایش قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به پلی اتیلن سنگین اکستروژنpe۱۰۰ با ۴.۳ درصد و Pe۸۰ با ۱.۹ درصد رشد نسبت به هفته گذشته است.

در رتبه بعدی پلی پروپیلن های شیمیایی و نساجی نیز به ترتیب ۰.۸ و ۰.۹ درصد نسبت به هفته قبل رشد قیمت داشتند.

همچنین در ادامه پلی اتیلن های ترفتالات گرید با ۰.۵ درصد رشد قیمت نسبت به هفته گذشته قرار دارند، در ادامه استایرن بوتادین رابرهای روشن و تیره نیز با ۰.۶ درصد رشد نسبت به هفته قبل به ترتیب به رقم های ۵ هزار و ۷۲۱ و ۵ هزار و ۳۴۹ تومان رسیدند.

در همین حال بیشترین افت قیمت نیز در گروه محصولات پلیمری متعلق به پلی اتیلن های ترفتالات گرید نساجی با۴.۲ درصد افت است. پلی استایرن های معمولی و مقاوم نیز در هفته جاری روندی کاهشی داشتند، به طوری که پلی استایرن معمولی ۱.۲ درصد و پلی استایرن مقاوم نیز ۱.۹ درصد نسبت به هفته گذشته ارزان شدند.

پی وی سی ها هم با توجه به نزول قیمت در بازار جهانی به روند کاهشی خود ادامه داده و در هفته جاری ۰.۸ درصد افت قیمت داشتند.

در گروه پلی اتیلن ها؛ پلی اتیلن سنگین بادی، پلی اتیلن سبک فیلم و خطی نیز روندی کاهشی را به ثبت رسانند.

در محاسبه قیمت پایه محصولات پلیمری نیز دلار به روند افزایشی خود ادامه داد و با ۰.۶ درصد رشد به رقم ۴ هزار و ۳۹ تومان رسید.

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers