شماره 334 ماهنامه صنایع پلاستیک؛ زیر چاپ رفت

شماره 334 ماهنامه صنایع پلاستیک؛ زیر چاپ رفت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شماره 334 ماهنامه ی صنایع پلاستیک، زیر چاپ رفت و به زودی، پس از انتشار برای توزیع در سراسر کشور آماده می شود. موضوع پرونده ی شماره ی آبان ماه ماهنامه صنایع پلاستیک، "پی وی سی و مواد افزودنی" است. بنا به تصمیم تحریریه ی جدید ماهنامه و از چند شماره قبل، در هر شماره یک موضوع در قالب یک پرونده مورد واکاوی قرار می گیرد که تا به حال موضوعاتی نظیر «فاجعه پلاسکو»،«پلیمرهای گیاهی و آینده ی ظروف یکبار مصرف»، «چرم مصنوعی» و ... به صورت پرونده مورد بررسی قرار گرفته اند. 

مطالبی چون "تاریخچه کشف و استفاده از پی وی سی (1) "، " پلی وینیل کلراید"، " جهان در تقابل با DOP " ، " پایدارکننده های حرارتی PVC"، " بررسی فنی پی وی سی امولسیون پتروشیمی اروند" از جمله مقالات تشکیل دهنده ی پرونده ی این شماره هستند. 

به جز موارد مذکور در پرونده این ماه، در شماره ی 334 ماهنامه می توانید مقالاتی در ارتباط با ایران پلاست 2017 و حواشی آن،قسمت دوم تاریخچه ی ایران پلاست (ادوار ششم تا یازدهم)، گفتگو با ماریو مجانی مدیر اتحادیه ی تولیدکنندگان ماشین آلات لاستیک و پلاستیک ایتالیا (AMAPLAST)، مصاحبه با سرکار خانم ارشادی در ارتباط با بازیافت مواد به اصطلاح زیست تخریب پذیر، تازه  ترین نوآوری های پلیمری  و ... را مطالعه نمایید. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers